Logo Przewdonik Katolicki

W skrócie

PK
Fot.

Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy oraz Duszpasterstwo Dziennikarzy Archidiecezji Poznańskiej zapraszają na spotkanie z Jolantą Hajdasz, dyrektorem poznańskiego oddziału TVP. Spotkanie odbędzie się 19 listopada 2007 roku o godz. 19 w sali konferencyjnej Radia Emaus przy ul. Zielonej 2. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Andrzeja Boboli w Poznaniu (ul....

» Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy oraz Duszpasterstwo Dziennikarzy Archidiecezji Poznańskiej zapraszają na spotkanie z Jolantą Hajdasz, dyrektorem poznańskiego oddziału TVP. Spotkanie odbędzie się 19 listopada 2007 roku o godz. 19 w sali konferencyjnej Radia Emaus przy ul. Zielonej 2.

» Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Andrzeja Boboli w Poznaniu (ul. Junikowska 48) zaprasza 20 listopada na godz. 20 na spotkanie z dr. Jackiem Pulikowskim nt. „Po co ślub kościelny?”.

» Karmelitańskie Centrum Duchowości przy kościele oo. Karmelitów na Wzgórzu św. Wojciecha w Poznaniu zaprasza:
20.11, godz. 19.15 – koncert ku czci Miłosierdzia Bożego z okazji 100. rocznicy śmierci św. Rafała Kalinowskiego (wystąpi m.in. Zespół Muzyki Sakralnej „Lumen” pod dyr. Zbigniewa Małkowicza)
25.11, godz. 17 – program słowno-muzyczny z cyklu „Wielcy Mistycy” pt. „Oratorium o św. Rafale Kalinowskim”.

» Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Komornickiej im. ks. Franciszka Ksawerego Malinowskiego zaprasza 23 listopada na sesję popularnonaukową w 200. rocznicę urodzin patrona. Obrady rozpoczną się o godz. 12 w Gimnazjum w Komornikach, a poprzedzi je Msza św. w kościele pw. św. Andrzeja Apostoła.

» Ośrodek Kultury Chrześcijańskiej „Studium Myśli Chrześcijańskiej” zaprasza na otwarte spotkanie studyjne, które odbędzie się 23 listopada o godz. 18 w „Galerii u Jezuitów” (Poznań, ul. Dominikańska 8). Prelekcję pt. „Jezus Chrystus w kręgu tajemnicy kosmosu” wygłosi dr hab. Andrzej Marecki, pracownik naukowy w Katedrze Radioastronomii w Centrum Astronomii UMK w Toruniu.

» W ramach VII Festiwalu Sztuki Słowa Verba Sacra 23 listopada odbędzie się „Gala Specjalna – Gustaw Herling-Grudziński”. Rozpocznie się ona w Małej Auli UAM w Poznaniu o godz. 19. Bilety do nabycia w kasie Auli UAM. Szczegóły na www.verbasacra.pl.

» Mszą św. odprawioną przez abp. Stanisława Gądeckiego w katedrze 24 listopada o godz. 9.30 rozpocznie się III Forum Prasy Parafialnej Archidiecezji Poznańskiej. Do udziału w nim delegatów pism parafialnych z terenu archidiecezji zaprasza Oddział Poznański Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Prasy Parafialnej. Szczegóły na www.prasaparafialna.republika.pl.

» 25 listopada w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusa w Suchym Lesie odbędzie się I Młodzieżowy Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej, przebiegający pod hasłem: „Tak pragnę wielbić Cię...”. Jego organizatorem jest zespół „Trąby Jerychońskie”. Szczegóły na www.traby.bnx.pl

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki