Logo Przewdonik Katolicki

W skrócie

PK
Fot.

Poznańska Inicjatywa Muzyków Chrześcijańskich Bogu Jedynemu Chwała zaprasza wszystkich na VI Poznańskie Zaduszki Jazzowe w intencji zmarłych muzyków. To niezwykłe wydarzenie, będące okazją do modlitewno-muzycznej zadumy, odbędzie się 5 listopada w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu (al. Niepodległości). Tu o godz. 19 zostanie odprawiona Msza św., a po niej rozpocznie...

» Poznańska Inicjatywa Muzyków Chrześcijańskich „Bogu Jedynemu Chwała” zaprasza wszystkich na VI Poznańskie Zaduszki Jazzowe w intencji zmarłych muzyków. To niezwykłe wydarzenie, będące okazją do modlitewno-muzycznej zadumy, odbędzie się 5 listopada w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu (al. Niepodległości). Tu o godz. 19 zostanie odprawiona Msza św., a po niej rozpocznie się koncert, w którym wezmą udział m.in. Hanna Banaszak i Natalia Kukulska.

» Zakład Teologii Patrystycznej Wydziału Teologicznego UAM w Poznaniu zaprasza na sympozjum naukowe pt. „Myśl teologiczna św. Jana Chryzostoma”, zorganizowane w 1600. rocznicę śmierci tego Ojca Kościoła. Sympozjum odbędzie się 7 listopada w auli budynku „B” WT UAM w Poznaniu (ul. Wieżowa 2/4). Rozpocznie się o godz. 10, a zakończy ok. godz. 16.

» 11 listopada w Święto Niepodległości, a zarazem w dzień wspomnienia liturgicznego św. Marcina, biskupa Tours, abp Stanisław Gądecki będzie przewodniczył uroczystej Eucharystii. Zostanie ona odprawiona o godz. 12.30 w poznańskim kościele pw. św. Marcina (ul. Święty Marcin).

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki