Logo Przewdonik Katolicki

Zaproszenie

PK
Fot.

W Domu Rekolekcyjnym działającym przy sanktuarium Świętego Krzyża w Słupcy odbędzie się kurs przygotowujący do pełnienia posługi ceremoniarza. Kurs I stopnia obejmuje przygotowanie do posługi ceremoniarza w niedzielnej i świątecznej liturgii, w tym w Mszy św. z udziałem biskupa. Kurs ten odbywać się będzie w terminie: 20-24 sierpnia. Mogą wziąć w nim udział ministranci z trzeciej...

W Domu Rekolekcyjnym działającym przy sanktuarium Świętego Krzyża w Słupcy odbędzie się kurs przygotowujący do pełnienia posługi ceremoniarza.

Kurs I stopnia obejmuje przygotowanie do posługi ceremoniarza w niedzielnej i świątecznej liturgii, w tym w Mszy św. z udziałem biskupa. Kurs ten odbywać się będzie w terminie: 20-24 sierpnia. Mogą wziąć w nim udział ministranci z trzeciej klasy gimnazjum i starsi.

Kurs II stopnia przygotowujący do posługi ceremoniarza podczas Triduum Paschalnego (warunkiem uczestnictwa jest ukończenie kursu I stopnia) odbędzie się w terminie: 6-10 sierpnia lub 27-31 sierpnia.

• Każdy z powyższych kursów trwać będzie 5 dni – od poniedziałku, od godz. 14 do piątku do godz. 14.

• Koszt uczestnictwa: 100 zł (50 zł płaci uczestnik, 50 zł parafia)

• Zgłoszenia należy kierować na adres:

Parafia pw. św. Leonarda w Słupcy
ul. Sienkiewicza 11
62-400 Słupca
tel. 063-275-19-71,
e-mail: parleonarda@poczta.onet.pl

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki