Logo Przewdonik Katolicki

?Nimmermeer?

PK
Fot.

Konkurs organizowany przez Wyższą Szkołę Biznesu National Louis University w Nowym Sączu daje możliwość bezpłatnego studiowania na jednej z najlepszych uczelni w Polsce na wymarzonym kierunku. Wystarczy wypełnić kartę zgłoszeniową dostępną na stronach(www.wsb-nlu.edu.pl) i przesłać ją do 26 czerwca na adres: WSB-NLU, Dział Rekrutacji ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz....

Konkurs organizowany przez Wyższą Szkołę Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu – daje możliwość bezpłatnego studiowania na jednej z najlepszych uczelni w Polsce na wymarzonym kierunku. Wystarczy wypełnić kartę zgłoszeniową dostępną na stronach(www.wsb-nlu.edu.pl) i przesłać ją do 26 czerwca na adres: WSB-NLU, Dział Rekrutacji ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz. W tym roku na zwycięzców czeka 18 miejsc na kierunkach: zarządzanie, informatyka, politologia, psychologia. Szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.wsb-nlu.edu.pl.


Jedna z chińskich uczelni wprowadziła zaskakujący sposób sprawdzania listy obecności na wykładach. Studenci udający się na zajęcia swoją obecność potwierdzają przez skanowanie linii papilarnych kciuka. Kolegium Studiów Międzynarodowych Meija w Uniwersytecie Hunan, wydała 250 tys. juanów (ponad 32 tys. dolarów) na zainstalowanie skanera w każdej ze swoich sal wykładowych. Korzyści tej innowacji są wyraźne: nauczyciele nie muszą tracić cennego czasu na wyczytywanie listy obecności studentów,  spowodowała ona 95-procentowy wzrost frekwencji.

Białostoccy studenci pod okiem policjantów poznawali sytuację osób bezdomnych. Właśnie zakończyła się czwarta edycja programu - „Studenckie spotkania z bezdomnością: Nadzieja – TAK, obojętność – NIE”. Podczas trwania programu udało się pomóc ponad stu bezdomnym osobom.


 

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki