Logo Przewdonik Katolicki

Opinie internautów

PK
Fot.

Polska miała wywiad wojskowy, a teraz go nie ma Polska mogła wyciągnąć z Iraku agentów CIA, a teraz nie może. Polska mogła zaoferować USA pomoc swojego wywiadu, a teraz nie może. Bottom line: Polska miała wywiad wojskowy, a teraz nie ma wywiadu wojskowego; co gorzej ujawniając własnych oficerów wywiadu, otworzyła furtkę kontrwywiadom do weryfikacji, z kim ci oficerowie się...

Polska miała wywiad wojskowy, a teraz go nie ma
Polska mogła wyciągnąć z Iraku agentów CIA, a teraz nie może. Polska mogła zaoferować USA pomoc swojego wywiadu, a teraz nie może. Bottom line: Polska miała wywiad wojskowy, a teraz nie ma wywiadu wojskowego; co gorzej – ujawniając własnych oficerów wywiadu, otworzyła furtkę kontrwywiadom do weryfikacji, z kim ci oficerowie się spotykali. Kontrwywiady mogą spokojnie teraz aresztować ich kontakty. Kto teraz zechce pracować z Polakami? Proszę pana, czy poszedłby pan się leczyć do hydraulika – dlatego, że ma takie poglądy jak pan? Najwyraźniej obecny rząd uważa, że najlepszym szefem wywiadu jest osoba o odpowiednich poglądach, a nie kwalifikacjach. Powtórka z czasów Gomułki – tylko że w wydaniu tak zwanej prawicy.
Logos

Wreszcie koniec z inwigilacją Polski
Jestem wstrząśnięty tym artykułem. Zdawałem sobie sprawę z tego, że likwidacja tej pozostałości wpływów rosyjskich odezwie się niesamowitym echem dla naszej postkomuny, która cały czas miała nadzieję na jej powrót. Mam jednak przeczucie, że jest to definitywny koniec rosyjskiej inwigilacji naszego kraju.
Mam jednocześnie nadzieję, że dużo polskiego majątku zostanie odzyskane i przeznaczone na właściwe cele...
USA

Kto z obecnych na tym forum czytał raport WSI?
Jakoś dziwnym trafem ludzie, których spotykam, potrafią krytycznie lub wcale nie wypowiadać się na temat raportu...
Informacje oraz oceny czerpią jedynie z mediów...
Polecam lekturę!
Reader

Komentarze internautów z www.onet.pl do wywiadu z Piotrem Walerychem, ekspertem komisji ds. likwidacji WSI [„Przewodnik Katolicki” nr 16/2007].

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki