Logo Przewdonik Katolicki

W skrócie

PK
Fot.

W poniedziałek 23 kwietnia przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Tego dnia o godz. 10 dla pracowników i przyjaciół Drukarni i Księgarni Świętego Wojciecha z okazji ich patronalnego święta, w kościele pw. św. Wojciecha na Wzgórzu św. Wojciecha w Poznaniu, zostanie odprawiona uroczysta Msza św. Tradycyjnie w ostatni czwartek...

» W poniedziałek 23 kwietnia przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Tego dnia o godz. 10 dla pracowników i przyjaciół Drukarni i Księgarni Świętego Wojciecha z okazji ich patronalnego święta, w kościele pw. św. Wojciecha na Wzgórzu św. Wojciecha w Poznaniu, zostanie odprawiona uroczysta Msza św.

» Tradycyjnie w ostatni czwartek miesiąca, tj. 26 kwietnia, o godz. 20 w kościele pw. św. Wojciecha odbędzie się modlitwa o jedność chrześcijan ze śpiewami z Taizé dla mieszkańców Poznania i okolic.

» Karmelitańskie Centrum Duchowości w Poznaniu zaprasza do Piwnicy Duchowej (kościół oo. Karmelitów na Wzgórzu św. Wojciecha – Samotnia św. Rafała):
24.04., godz. 19 – Kino duchowe: „Wielkie dusze, małe cuda” (reż. Jerzy Bogucki), „Liczę na Was – Benedykt XVI w Polsce 2006” (reż. Wanda Różycka-Zborowska)
29.04., godz. 17 – Wielcy Mistycy: „Czy w niebie jest nudno – doświadczenie mistyków” (wybór tekstów i reż. Aleksander Machalica)

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki