Logo Przewdonik Katolicki

W skrócie

PK
Fot.

» Jeśli zostałeś oszukany lub niesprawiedliwie potraktowany przez uczelnię, zgłoś się do Rzecznika Praw Studenta! Udzieli ci pomocy, a jego interwencja może zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości. Pytania można kierować na adres: studiakorba.pl. Wszystkie problemy zostaną przekazane rzecznikowi, a odpowiedzi będą także publikowane na stronie www.wiadomosci.korba.pl. »...

» Jeśli zostałeś oszukany lub niesprawiedliwie potraktowany przez uczelnię, zgłoś się do Rzecznika Praw Studenta! Udzieli ci pomocy, a jego interwencja może zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości. Pytania można kierować na adres: studia@korba.pl. Wszystkie problemy zostaną przekazane rzecznikowi, a odpowiedzi będą także publikowane na stronie www.wiadomosci.korba.pl.

» Ruszyła I edycja Konkursu Młodych Badaczy na najlepszą pracę magisterską z zakresu badań rynku i opinii publicznej. Do wygrania atrakcyjne nagrody pieniężne oraz staże w renomowanych instytutach badawczych. Termin zgłaszania prac upływa 31 maja 2007 r. Szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.ofbor.pl.
Ruszył też portal www.zadajpytanie.pl. Jego celem jest promowanie kultury społeczeństwa informacyjnego wśród Polaków. Podstawowym zadaniem portalu będzie pomoc polskim internautom w znajdywaniu odpowiedzi na ich pytania z różnych dziedzin wiedzy. ZadajPytanie.pl ma stanowić atrakcyjne uzupełnienie dla wyszukiwarek i for internetowych, gdzie internautom nie zawsze udaje się dotrzeć do poszukiwanych informacji.

» „Vulcanus in Japan” to hasło programu praktyk skierowanego do studentów kierunków technicznych lub nauk ścisłych z Unii Europejskiej. Do wygrania staż w Japonii i stypendium w wysokości 15 tys. euro. Termin składania aplikacji upływa 20 stycznia 2007 r. Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny dostępne na stronie: www.eujapan.com.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki