Koncert Fundacji „Redemptoris Missio”

Działająca od 1992 roku poznańska Fundacja Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio niesie profesjonalną pomoc medyczną polskim misjonarzom na wszystkich kontynentach. Jej działalność wspiera ok. pięciu tysięcy sympatyków i wolontariuszy, którzy bezinteresownie chcą ofiarować swój czas i środki na rzecz chorych i ubogich w krajach rozwijających się.



27 lutego o godz....
Czyta się kilka minut

Działająca od 1992 roku poznańska Fundacja Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio” niesie profesjonalną pomoc medyczną polskim misjonarzom na wszystkich kontynentach. Jej działalność wspiera ok. pięciu tysięcy sympatyków i wolontariuszy, którzy bezinteresownie chcą ofiarować swój czas i środki na rzecz chorych i ubogich w krajach rozwijających się.

27 lutego o godz. 19

w Auli UAM w Poznaniu

Odbędzie się uroczysty koncert Fundacji, który ma być ukłonem w stronę wszystkich dobroczyńców. Podczas spotkania medalem „Tym, którzy czynią dobro” – przyznawanym przez Radę Fundacji – zostanie odznaczona dr Helena Pyz, lekarka pracująca od ponad piętnastu lat w Indiach. Ponadto studenci medycyny opowiedzą o letnich praktykach, jakie odbyli w ośrodkach misyjnych. Muzycznym gospodarzem tego spotkania będzie Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych pod dyrekcją mjr. Pawła Joksa. W programie znajdą się utwory Jana Sebastiana Bacha, Wolfganga Amadeusza Mozarta, Giacomo Rossiniego, Feliksa Nowowiejskiego i Gerschwina.

Fundacja Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio” jest organizacją pożytku publicznego.v

Przekazując Fundacji 1 proc. od swojego podatku dochodowego, można włączyć się w pomoc niesioną polskim misjonarzom.

Cały artykuł przeczytasz z aktywną subskrypcją

Odblokuj ten tekst i czytaj cały „Przewodnik Katolicki”.

W subskrypcji otrzymujesz dostęp do:

- wszystkich wydań on-line papierowego „Przewodnika Katolickiego”;

- wszystkich wydań online dodatków i wydań specjalnych „Przewodnika Katolickiego”;

- wszystkich płatnych treści publikowanych na stronie „przewodnik-katolicki.pl”.

Subskrybuj, pogłębiaj perspektywę i inspiruj w rozmowach.

Subskrypcja roczna

pk-produkt

Jeśli już znasz „Przewodnik Katolicki”, wykup subskrypcję by uzyskać dostęp do wszystkich treści z nowych numerów, numerów archiwalnych oraz całkowicie unikalnych treści publikowane jedynie w internecie.

Koszt rocznej subskrypcji  przy płatnościach miesięcznych to 239 zł. Przy płatności z góry za rok otrzymasz 25% rabat. Oszczędzasz 66 zł.

↺ Automatyczne odnowienie płatności; rezygnuj kiedy chcesz!

 

172,90 zł

Artykuł pochodzi z numeru 9/2006