Logo Przewdonik Katolicki

1% na rzecz Stow. Rodzin Katolickich Diecezji Włocławskiej

PK
Fot.

Trwa okres Bożego Narodzenia. Przeżywamy przyjście Boga na świat jako Dzieciątka, pozostając w atmosferze świąt rodzinnych, pokoju i wzajemnej bliskości. Życzymy sobie nawzajem pomyślności w nadchodzącym nowym roku. W tym pięknym czasie pamiętajmy również o naszych słabszych bliźnich. W kończącym się roku 2006 niektórzy z Państwa postanowili przekazać jeden procent od podatku...

Trwa okres Bożego Narodzenia. Przeżywamy przyjście Boga na świat jako Dzieciątka, pozostając w atmosferze świąt rodzinnych, pokoju i wzajemnej bliskości. Życzymy sobie nawzajem pomyślności w nadchodzącym nowym roku. W tym pięknym czasie pamiętajmy również o naszych słabszych bliźnich.

W kończącym się roku 2006 niektórzy z Państwa postanowili przekazać jeden procent od podatku na konto Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Włocławskiej, które jest organizacją pożytku publicznego. Wszystkim serdecznie dziękuję. Zapewniam, że przekazane kwoty zostały wykorzystane zgodnie z Państwa oczekiwaniami: na pomoc rodzinom cierpiącym niedostatek, na wsparcie małej, wiejskiej Szkoły Podstawowej w Sakowie, na potrzeby świetlicy dla dzieci w Nieszawie.

Potrzeb jest wiele, dlatego już dziś ośmielam się prosić Państwa o zadeklarowanie w zeznaniach podatkowych owego jednego procentu na rzecz Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Włocławskiej, którego siedziba mieści się przy placu Kopernika 3 we Włocławku.

Numer konta: KDBS I O/Włocławek 1795500032001007127140001.

Dorota Dzięgelewska
Prezes SRKDW

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki