Logo Przewdonik Katolicki

Jerycho Różańcowe

PK
Fot.

Po raz trzeci w Poznaniu w kościele Ojców Franciszkanów na Wzgórzu Przemysła odbędzie się Jerycho Różańcowe. Rozpocznie się 2 lutego o godz. 12, a zakończy 9 lutego także o godz. 12. Codziennie Msze św. o godz. 7, 9, 12 i 18, Apel Jasnogórski o godz. 21, Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15. U stóp Matki Bożej w Cudy Wielmożnej Pani Poznania poszczególne wspólnoty...

Po raz trzeci w Poznaniu w kościele Ojców Franciszkanów na Wzgórzu Przemysła odbędzie się „Jerycho Różańcowe”. Rozpocznie się 2 lutego o godz. 12, a zakończy 9 lutego także o godz. 12. Codziennie Msze św. o godz. 7, 9, 12 i 18, Apel Jasnogórski o godz. 21, Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.
U stóp Matki Bożej w Cudy Wielmożnej Pani Poznania poszczególne wspólnoty podejmą całodobową modlitwę różańcową przed wystawionym Najświętszym Sakramentem w intencji Kościoła i naszej Ojczyzny.
Grupy i osoby, które chciałyby dołączyć się do „Jerycha Różańcowego”, mogą kontaktować się z p. Jolantą Lorenz pod nr tel. 061 8301 309.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki