Logo Przewdonik Katolicki

Konkurs: Opowieści pielgrzymów

PK
Fot.

wspomnienia duchowe refleksje szkice z podróży pamiętniki Drodzy Czytelnicy! Poruszeni dopiero co zakończoną wizytą apostolską Następcy Świętego Piotra w naszym kraju, chcielibyśmy kolejny już raz ożywić obraz wszystkich polskich spotkań z papieżami: Janem Pawłem II i Benedyktem XVI! Redakcja Przewodnika Katolickiego Diecezji Bydgoskiej...

wspomnienia – duchowe refleksje – szkice z podróży – pamiętniki


Drodzy Czytelnicy!

Poruszeni dopiero co zakończoną wizytą apostolską Następcy Świętego Piotra w naszym kraju, chcielibyśmy kolejny już raz ożywić obraz wszystkich polskich spotkań z papieżami: Janem Pawłem II i Benedyktem XVI! Redakcja „Przewodnika Katolickiego Diecezji Bydgoskiej” ogłasza konkurs pod hasłem:

„Opowieści pielgrzymów”

Do 10 lipca czekamy na prace pisemne, w których diecezjanie wyrażą, czym dla nich stały się papieskie wizyty w kraju nad Wisłą. Wśród pielgrzymów, uważnie słuchających słów Ojca Świętego nigdy nie brakowało mieszkańców regionu. Wychodziliśmy z naszych domów, aby powitać Jana Pawła II, wyszliśmy i teraz – dla Benedykta XVI. Powróćmy do tych ważnych dni.

W konkursie mogą brać udział wszyscy diecezjanie, bez względu na wiek. Maksymalna objętość pracy wynosi 3 strony maszynopisu. Szczegółowy regulamin dostępny w redakcji PKDB.

Nagrody i wyróżnienia za najciekawsze, najbardziej wzruszające wspomnienia to atrakcyjne pozycje książkowe edycji Drukarni i Księgarni św. Wojciecha.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki