Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Konkurs Szopek w Muzeum Etnograficznym

  W sobotę 6 grudnia 2014 r. o godz. 12.00 Muzeum Etnograficzne Oddział Muzeum Narodowego w Poznaniu serdecznie zaprasza na uroczyste otwarcie wystawy pt . Żłóbek Wielkopolski , która zaprezentuje nagrodzone i wyróżnione prace XVI edycji KonkursuSzopek Bożonarodzeniowych2014.

  więcej
 • XIII Poznańskie Zaduszki Jazzowe

  Poznańskie Zaduszki Jazzowe należą do cyklicznych wydarzeń kulturalnych miasta Poznania, wkomponowanych w klimat zadumy, pamięci i modlitwy za dusze zmarłych. Zaduszki jazzowe są czasem wspominania tych muzyków, którzy odeszli, a których twórczość jest wciąż żywa i inspirująca.

  więcej
 • Ars Liturgica

  Zapraszamy do wysłuchania chórów uczestniczących w VI Ogólnopolskim Konkursie Ars Liturgica, który odbędzie się w dniach 24-25 października 2014 roku w Archikatedrze w Gnieźnie.

  więcej
 • Konferencja naukowa „Życie bliskie śmierci"

  Kuria Biskupia Diecezji Warszawsko-Praskiej zapraszana I konferencję naukową Życie bliskie śmierci, otwierającą cykl W kręgu nauki. Spotkanie poleca szczególnie wszystkim lekarzom i studentom medycyny.

  więcej
 • Warsztaty muzyczne z New Life’m

  W dniach 27-30 listopada 2014 do Ośrodka Emaus w Turno-Brzeźce k/Białobrzegów Radomskich ponownie zjadą się muzycy z całej Polski na XV warsztaty muzyczne, które poprowadzi zespół New Lifem. Warsztaty są organizowane przez Stowarzyszenie Polskiej Muzyki Chrześcijańskiej Muza Dei.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki