Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Bieg Maryi

  Sport łączy ludzi. Wolontariusze projektu misyjnego "Opalenica dla Betlejem" oraz członkowie Opalenickiego Klubu Biegacza wierzą, że 1 maja 2018 roku połączy ich on po raz kolejny.

  więcej
 • Misterium Męki Pańskiej w Kwiliczu

  Parafia p.w. Św. Michała Archanioła w Kwilczu serdecznie zaprasza wszystkich na MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ, które odbędzie się w Niedzielę Palmową (25 marca) o godzinie 18.00 na terenie Placu Tylkowskiego (plac naprzeciwko Urzędu Gminy Kwilcz).

  więcej
 • V Młodzieżowa Droga Krzyżowa Alejami Cytadeli

  Młodzi dla Młodych, czyli V Młodzieżowa Droga Krzyżowa Alejami Cytadeli START: 23 marca o godzinie 19:30 przed kościołem Jana Bosko na Winogradach

  więcej
 • Sposób na walkę z duchową rutyną

  Książeczka Adrienne von Speyr „Msza święta” skrywa prawdziwe skarby. Szwajcarska autorka dokonała w niej tego, czego tak bardzo brakuje współczesnemu uczestnikowi liturgii Eucharystii. Ożywiła rytuał, który przez wielokrotne powtarzanie zatraca świeżość i powszednieje, mimo że wyraża najgłębsze i najbardziej żywotne prawdy wiary.

  więcej
 • XXIV Targi Wydawców Katolickich

  XXIV Targi Wydawców Katolickich od 12 do 15 kwietnia 2018 w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki