Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Bo FOLKLOR MAMY WE KRWI!

  Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE doczekał się już XVIII edycji.

  więcej
 • Otwarci na miłość – jak pokonać bariery

  Ks. Krzysztof Grzywocz oraz Monika i Marcin Gajdowie uzupełniają się wzajemnie. Przekazują nam swoją solidną wiedzę oraz ogromne doświadczenie terapeutyczne i duchowe, ale nade wszystko niezwykle praktyczne jak i filozoficzne odpowiedzi na pytania dotyczące zwykłej, codziennej miłości.

  więcej
 • Światowe Centrum Modlitwy o Pokój w Niepokalanowie

  1 września 2018 roku, odbędzie się uroczyste otwarcie Światowego Centrum Modlitwy o Pokój w Niepokalanowie – „Gwiazdy Niepokalanej”. To jedno z tylko 12 międzynarodowych ośrodków modlitwy w intencji pokoju, które powstają na świecie. Wierni, którzy chcą być świadkami inauguracji polskiego Centrum Modlitwy o Pokój, mogą już rejestrować się na uroczystość, na stronie internetowej www.kaplica.niepokalanow.pl.

  więcej
 • Międzynarodowy Zjazd Liderów Ośrodków Diecezjalnych i Liderów Ośrodków Krajowych Spotkań Małżeńskich

  Międzynarodowy Zjazd Liderów Ośrodków Diecezjalnych i Liderów Ośrodków Krajowych Spotkań Małżeńskich, Konstancin k. Warszawy 14-16 września 2018 r. Informacja prasowa

  więcej
 • Patronat Narodowy dla Światowego Centrum Modlitwy o Pokój w Niepokalanowie

  Uroczystość Inauguracji Światowego Centrum Modlitwy o Pokój w Niepokalanowie – „Gwiazdy Niepokalanej” została objęta Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości. Uroczyste otwarcie Centrum odbędzie się 1 września br. w Bazylice NMP Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask w Niepokalanowie.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki