Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Jubileuszowe Święto Dobrych Książek

  Już wkrótce rozpocznie się kolejna edycja niezwykłego, corocznego święta książki religijnej. 4 kwietnia w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie nastąpi inauguracja jubileuszowych, XXV Targów Wydawców Katolickich. To najważniejsze, dla środowiska wydawców publikacji religijnych, wydarzenie potrwa do niedzieli 7 kwietnia.

  więcej
 • Największy dar

  Premiera i dystrybucja w blisko 40 krajach, pełne sale kinowe i będąca pod ogromnym wrażeniem publiczność. Najnowszy film Juana Manuela Cotelo, któremu sławę przyniosła kultowa już „Ziemia Maryi”, zaskakuje, oczarowuje i dostarcza widzom wielu emocji.

  więcej
 • Targi Sakralia po raz dziewiąty w Poznaniu

  22-23 marca 2019 odbędą się w Poznaniu Targi Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów SAKRALIA. To wydarzenie stanowi istotne źródło informacji o najnowszej ofercie rynku skierowane jest zarówno do kapłanów, osób życia konsekrowanego, przedstawicieli rad parafialnych i katechetów, jak również do osób świeckich.

  więcej
 • XXV Jubileuszowe Targi Wydawców Katolickich

  W dniach od 4 do 7 kwietnia 2019 w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie odbędą się XXV Jubileuszowe Targi Wydawców Katolickich.

  więcej
 • Smak prawdziwej wolności na Franciszkańskim Spotkaniu Młodych

  Ponad 400 młodych ludzi z całej Polski chcą pod koniec tego roku ugościć Franciszkanie z Wronek. Czterodniowemu spotkaniu towarzyszyć będzie hasło „Wolni w Duchu Świętym”. W programie jest między innymi występ teatru Anthony Street, założonego w Jarocinie przez franciszkanina, brata Cordiana. Podczas finału na scenie pojawią się Franciszkanie Odnowy z Londynu (znani w Polsce jako bracia z Bronksu), a także znany m.in. z „Armii” Dariusz Malejonek ze swoim zespołem oraz z projektem „Panny Wyklęte”.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki