Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • XV Małopolski Przegląd Pieśni Patriotycznej

  Już po raz piętnasty odbędzie się Małopolski Przegląd Pieśni Patriotycznej organizowany z okazji Święta Niepodległości 11 listopada.

  więcej
 • Festiwal Filmów Chrześcijańskich Arka 2017  

  Festiwal Filmów Chrześcijańskich ARKA jest dla tych, którzy są ciekawi. Dla tych, którym nie jest wszystko jedno. Dla tych, którzy poszukują prawdy i odpowiedzi na najważniejsze pytania. Wreszcie dla tych, którzy kochają kino i chcą w nim spędzać czas w przekonaniu, że nie był to czas stracony. Festiwal otworzy jedna z najważniejszych premier kina chrześcijańskiego tego roku - Case for Christ (Sprawa Chrystusa). 

  więcej
 • Międzynarodowy Festiwal Filmowy Niepokalanów 2017

  W dniach 22-27 października 2017 we Wrocławiu w Dolnośląskim Centrum Filmowym odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Filmowy Niepokalanów 2017. Przez kilka dni stolica Dolnego Śląska będzie gościć wybitnych reżyserów, aktorów i twórców kina.

  więcej
 • Sprawa Chrystusa

  Znakomicie przyjęty przez widzów w Stanach Zjednoczonych, zrealizowany z dynamizmem, trzymający w napięciu film oparty na prawdziwej historii Lee Strobla, dziennikarza, laureata Nagrody Pulitzera i autora bestsellerowej książki „Sprawa Chrystusa", na której oparto scenariusz tej pasjonującej opowieści.

  więcej
 • Speaking Concerts 

  Wszystkich Fanów Speaking Concerts zapraszamy już 12 listopada na kolejną odsłonę autorskiego cyklu koncertów Fundacji Fabryka Sztuki, wychodzącym naprzeciw nawet najbardziej wybrednym gustom.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki