Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • XXII „Śladami Trzech Króli”

  Od 21. lat flażoleciści podążają do Betlejemskiego Żłóbka w Poznańskiej Bazylice Archikatedralnej, by pokłonić się Bożej Dziecinie, a także wspólnie kolędować razem z rodzicami i nauczycielami.

  więcej
 • # Kawa z Bogiem

  Czy o względy Pana Boga należy zabiegać? Jak w relacji z Bogiem zagospodarować własną kreatywność? Czy warto chodzić do kościoła, jeśli nie czujemy, że warto? Skoro Pan Bóg może wszystko, dlaczego nie czyni wszystkiego, o co go prosimy? Dlaczego Kościół ma problem z seksem przed ślubem?

  więcej
 • XV Poznański Festiwal Mozartowski

  XV Poznański Festiwal Mozartowski to kolejna odsłona mozartowskich podróży, które nie tylko rozsławiły go w Europie jako „cudowne dziecko”, ale nade wszystko ukształtowały, wpłynęły znacząco na rozwój artystyczno-humanistyczny i dały mu okazję do spotkania największych osobistości artystycznych XVIII wieku. Tegoroczna edycja festiwalu jest poświęcona trzem podróżom rodziny Mozartów do Czech.

  więcej
 • Betlejem w Poznaniu

  5 stycznia g.19:00 Hala Arena Kupując bilet, pomagasz!

  więcej
 • IX MALTAŃSKI KONCERT CHARYTATYWNY

  Filharmonia Poznańska oraz Związek Polskich Kawalerów Maltańskich już po raz dziewiąty organizują Maltański Koncert Charytatywny, który odbędzie się w dniu 1 grudnia 2017 roku o godz. 19:00 w Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki