Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Nie lękajcie się Chrystusa!

  „Nie lękajcie się, otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi” - wezwanie które św. Jan Paweł II skierował do całego świata w dniu inauguracji pontyfikatu, stanowi streszczenie całego jego nauczania. Stawia bowiem w centrum osobę Jezusa Chrystusa, ale również mocno skupia się na człowieku. Te dwie perspektywy nieustannie przewijały się w nauczaniu Papieża Polaka.

  więcej
 • Fatima

  Film „Fatima” – najbardziej przekonująca adaptacja objawień w kinach od 1 października.

  więcej
 • Gdzie sacrum łączy się z profanum. Sacroexpo po raz 22 w Targach Kielce

  Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO od ponad 20 lat staje się miejscem, gdzie religia spotyka się ze światem biznesu. Kolejna, 22. edycja święta branży sakralnej trwać będzie od 27 do 29 września 2021 roku.

  więcej
 • Wypoczynek z Misją w Meksyku – wakacje, które zbliżają do Boga

  Czy pielgrzymka może kojarzyć się z odpoczynkiem? Od teraz tak! Biuro podróży Misja Travel udowadnia, że pielgrzymka z wakacjami może być idealnym połączeniem odpoczynku dla ciała i ducha. Tej zimy zachęca do skorzystania ze słońca i uroków meksykańskiego wybrzeża oraz nawiedzenia bazyliki Matki Bożej z Guadalupe.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki