Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Historia „amerykańskiego o. Pio”, czyli życie i cuda Solanusa Caseya

  Szary habit, długa broda, głębokie spojrzenie, i pokój wypisany na twarzy – o. Solanus Bernard Casey to jedna z zaledwie pięciu osób w Ameryce, które dotychczas Kościół uznał za świętych, ale wierni widzą też w nim jeszcze kogoś innego. Nazywają go „amerykańskim o. Pio”.

  więcej
 • Droga na Maxa

  Wspólnota mężczyzn Droga Odważnych zaprasza 20 lipca na Drogę na Maxa – nocną wędrówkę z Ołtarzewa do Niepokalanowa.

  więcej
 • Namaszczeni - Strefa Zero

  Zapraszamy na 8 edycję konferencji Strefa Zero Hala Widowiskowo - Sportowa "Centrum", Dąbrowa Górnicza 15-16 czerwca 2019

  więcej
 • Andrea Bocelli zaśpiewa na PGE Narodowym w Warszawie!

  Najbardziej uwielbiany tenor świata odwiedzi Polskę w przyszłym roku! Andrea Bocelli – współczesna legenda muzyki pop-operowej, mistrz włoskiego belcanta i najlepiej sprzedający się tenor wszech czasów - zaśpiewa 22 sierpnia 2020 roku na PGE Narodowym w Warszawie! Bilety trafią do sprzedaży w piątek, 7 czerwca, o godzinie 10:00. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

  więcej
 • Charytatywny Bieg Nocny

  Dzisiejsi studenci to nie tylko, jak mogło by się wydawać, imprezy i młodość. To także zaangażowana społeczność, która potrafi wykorzystać swój zapał do czynienia dobra. I tak 30 młodych z Uniwersytetu Ekonomicznego, kierunku Zarządzanie, po raz ósmy tworzy projekt Fura Szczęścia i zbiera fundusze na pomoc Koniczynce - Stowarzyszeniu Ludzi z Epilepsją, Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki