Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Otwórz się na Słowo i wygraj!

  Młodzież szkół ponadgimnazjalnych zapraszamy do udziału w 23. Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej, który odbywa się w roku szkolnym 2018/19. Tematyka tegorocznych eliminacji obejmuje: Księgę Wyjścia oraz List św. Pawła do Rzymian. Corocznie na zaproszenie Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” do pogłębionego studium Pisma Świętego odpowiada niemal 30 000 uczniów z prawie 1,5 tys. szkół ponadgimnazjalnych.

  więcej
 • Mistyka codzienności

  Czy żywe doświadczenie religijne, mistyka i spotkanie z Bogiem to tylko puste hasła, z którymi rozprawiły się współczesna psychologia i nauki ścisłe?

  więcej
 • Liturgia a Kultura

  Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” zaprasza na debatę pt.: „Liturgia a Kultura”, która odbędzie się 17 listopada o godz. 11.00 w kawiarni ,,Cafe Misja’’ –Centrum Kultury Fara w Poznaniu.

  więcej
 • 10.11.2018 – XI Pielgrzymka na Jasną Górę

  Zapraszamy w dniu 10.11.2018 roku do Częstochowy do Klasztoru o. Paulinów na Jasną Górę do udziału w XI Pielgrzymce Pacjentów Kliniki Leczenia Jąkania oraz Osób Wyleczonych z Jąkania.

  więcej
 • Rekolekcje ewangelizacyjne „Powstań i idź” z charyzmatycznym kapłanem o. Antonello Caddedu

  W niedzielę 25 listopada charyzmatyczny włoski kapłan, Antonello Caddedu, jeden z założycieli Przymierza Miłosierdzia, poprowadzi rekolekcje ewangelizacyjne. Organizatorzy spodziewają się ok. 2 tysiące osób z różnych miejsc w kraju, a nawet z zagranicy. Wydarzenie organizuje poznańska Wspólnota Przymierza Miłosierdzia.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki