Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Święto Dobrej Książki Religijnej w Internecie 2020

  Poniedziałkowe (21 grudnia) spotkanie z ks. prof. Waldemarem Chrostowskim zadebiutowało kampanię „Święto Dobrej Książki Religijnej w Internecie 2020”. To unikalny w skali całego kraju oraz w krajobrazie polskiego życia czytelniczego i rynku wydawniczego projekt dedykowany książce religijnej. To wspólny wysiłek organizacyjny najaktywniejszych oficyn wydawniczych produkcji zrzeszonych w ramach Stowarzyszenie Wydawców Katolickich.

  więcej
 • Nagroda STOWARZYSZENIA WYDAWCÓW KATOLICKICH

  Za nami najbardziej niezwykła edycja konkursu o Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS. Spośród ponad 350 tytułów zgłoszonych przez wydawców członkowie Kapituły dokonali finalnej selekcji publikacji w ramach poszczególnych kategorii konkursowych i wybrali pozycje, które otrzymają Nagrody FENIKS 2020 i Wyróżnienia FENIKS 2020.

  więcej
 • Requiem za Mozarta

  Mszę żałobną będzie można śledzić 4 grudnia dzięki transmisji online

  więcej
 • Jak żyć w świecie bez autorytetów?

  Ogólnopolska wspólnota mężczyzn Droga Odważnych organizuje 12 grudnia online I Międzynarodową Konferencję Dla Mężczyzn z cyklu Powołani do Przywództwa

  więcej
 • mercado.pl - nowy sklep online

  Mercado.pl to nowy sklep internetowy, którego oferta skupia się na środowisku naturalnym, byciu eco-friendly oraz na wartościach rodzinnych. Platforma oferuje bogaty asortyment od solidnego producenta, m. in. produkty użytku codziennego, ekożywność, kawy czy herbaty, a także oryginalne kosze prezentowe.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki