Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Laboratorium miłości

  Czym jest miłość? Co robić, by ją odnaleźć? Jak rozwijać relację, aby stworzyć szczęśliwy związek na całe życie? Na co można sobie pozwolić w sferze seksualnej? Jak zrozumieć drugą połówkę?

  więcej
 • Gender ukryta prawda

  Instytut Globalizacji wraz z gliwickim i częstochowskim klubem Fronda.pl uruchamiają pierwszy w Polsce kurs anty-genderowy pt. Gender ukryta prawda. W zajęciach mogą uczestniczyć słuchacze z całej Polski.

  więcej
 • TARGI SACRO SILESIA

  Centrum Targowo Konferencyjne Expo Silesia w Sosnowcu zaprasza na drugą edycję Targów dla Kościołów SACRO SILESIA. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 3-4 marca 2014r.

  więcej
 • Uwielbienie z modlitwą o uzdrowienie

  Mówią Ci, że Bóg jest wszędzie i zawsze żywy, ale Ty nie do końca czujesz Jego obecność? Masz czasem wrażenie, że rozmawiasz sam ze sobą? Nie przejmuj się!

  więcej
 • Mobilne Muzeum Powstania Wielkopolskiego

  Już za miesiąc w centrum Poznaniu stanie Mobilne Muzeum Powstania Wielkopolskiego. Mobilne Muzeum Powstania Wielkopolskiego to wystawa czasowa zlokalizowana w nowoczesnej instalacji kontenerowej, która stanie w centrum Poznania 27 grudnia br.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki