Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Targi Sakralia – oszczędności dla parafii

  Rozwój duchowy parafian to pierwszorzędne zadanie proboszczów. Istotne jest jednak także roztropne gospodarowanie parafialnym budżetem.

  więcej
 • Akademia rodziny

  Już po raz drugi parafia pw. Św Józefa Oblubieńca NMP w Puszczykowie zaprasza mieszkańców naszego miasta i okolic do udziału w wydarzeniach Akademii Rodziny.

  więcej
 • Konkurs Szopek w Muzeum Etnograficznym

  W sobotę 6 grudnia 2014 r. o godz. 12.00 Muzeum Etnograficzne Oddział Muzeum Narodowego w Poznaniu serdecznie zaprasza na uroczyste otwarcie wystawy pt . Żłóbek Wielkopolski , która zaprezentuje nagrodzone i wyróżnione prace XVI edycji KonkursuSzopek Bożonarodzeniowych2014.

  więcej
 • XIII Poznańskie Zaduszki Jazzowe

  Poznańskie Zaduszki Jazzowe należą do cyklicznych wydarzeń kulturalnych miasta Poznania, wkomponowanych w klimat zadumy, pamięci i modlitwy za dusze zmarłych. Zaduszki jazzowe są czasem wspominania tych muzyków, którzy odeszli, a których twórczość jest wciąż żywa i inspirująca.

  więcej
 • Ars Liturgica

  Zapraszamy do wysłuchania chórów uczestniczących w VI Ogólnopolskim Konkursie Ars Liturgica, który odbędzie się w dniach 24-25 października 2014 roku w Archikatedrze w Gnieźnie.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki