Logo Przewdonik Katolicki

Ważne informacje

 • Jaki jest najlepszy kalendarz adwentowy? Dopasowany do Twoich zamiłowań.

  więcej
 • Na wspólnej drodze

  19.09.23r

  Fakt, że najważniejsze tygodniki katolickie w Polsce po raz kolejny publikują wspólny dodatek, wskazuje, że przeżywamy ważny moment w życiu Kościoła.

  więcej
 • Rzym, wieczne miasto, które klasyczną elegancją i historyczną chlubą przyciąga miliony turystów rocznie. Jednym z kluczy do oszczędności podczas planowania podróży do tego magicznego miejsca jest znalezienie taniego lotu. Dzięki naszemu przewodnikowi...

  więcej
 • Przed nami Tydzień Biblijny

  BP KEP21.04.23r

  W niedzielę 23 kwietnia w kościołach w Polsce organizowane będzie VII Narodowe Czytanie Pisma Świętego, które rozpocznie trwający do 29 kwietnia XV Tydzień Biblijny. Przedmiotem wspólnotowej lektury będą tym razem fragmenty Ewangelii wg św. Jana.

  więcej
 • „Módlmy się, abyśmy niestrudzenie dawali świadectwo Ewangelii, także w czasach prześladowań” – zachęcił papież podczas audiencji ogólnej w środę 19 kwietnia. Swoją katechezę poświęcił męczennikom, którzy oddali swe życie za Chrystusa i wyznawanie swej wiary.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki