Logo Przewdonik Katolicki

Ważne informacje

 • Pojednajmy się

  KAI15.12.17r

  Środowy apel przewodniczącego Episkopatu o pokój wewnętrzny w Polsce wpisuje się w szereg wypowiedzi hierarchów Kościoła, którzy usiłują uspokoić emocje, rozgorzałe wskutek targających społeczeństwem politycznych rozdźwięków

  więcej
 • Jerozolima należy do całej ludzkości, dlatego należy przestrzegać jej wyjątkowego statusu. Inaczej naruszona zostanie krucha równowaga pokoju na Bliskim Wschodzie.

  więcej
 • Jak zebrać trzy miliony w trzydzieści dni? By ratować nieodkryte perły kultury narodowej, benedyktynki sprzedają przetwory, chipsy pustelnika i wigilijne karpie. To wciąż mało, dlatego siostry potrzebują pomocy.

  więcej
 • Co ogląda twoje dziecko, wnuk? Bajki, kreskówki z internetu. Tyle że być może właśnie w tym momencie ktoś wyrządza mu krzywdę.

  więcej
 • Usunięcie Kevina Spacey’ego z filmu Wszystkie pieniądze świata wydaje się błahostką. My Polacy pamiętamy jednak system, który z wymazywania ludzi uczynił narzędzie sprawowania władzy. Dlatego wycinanie aktora z gotowego dzieła to swoiste memento.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki