Logo Przewdonik Katolicki

Ważne informacje

 • Przed nami Tydzień Biblijny

  BP KEP21.04.23r

  W niedzielę 23 kwietnia w kościołach w Polsce organizowane będzie VII Narodowe Czytanie Pisma Świętego, które rozpocznie trwający do 29 kwietnia XV Tydzień Biblijny. Przedmiotem wspólnotowej lektury będą tym razem fragmenty Ewangelii wg św. Jana.

  więcej
 • „Módlmy się, abyśmy niestrudzenie dawali świadectwo Ewangelii, także w czasach prześladowań” – zachęcił papież podczas audiencji ogólnej w środę 19 kwietnia. Swoją katechezę poświęcił męczennikom, którzy oddali swe życie za Chrystusa i wyznawanie swej wiary.

  więcej
 • Spotkania autorskie, nowości wydawnicze, warsztaty edukacyjne i pokazy filmowe – to tylko skromna zapowiedź atrakcji, jakie niosą za sobą XXVIII Targi Wydawców Katolickich, które odbędą się 20–23 kwietnia.

  więcej
 • To największe i najbardziej zróżnicowane wydarzenie, promujące młodych artystów, tworzących muzykę chrześcijańską w Polsce.

  więcej
 • Caritas Polska rozszerza pomoc dla Ukrainy

  Caritas Polska23.03.23r

  Rodzina Rodzinie to największy polski program pomocy humanitarnej skierowany do rodzin poszkodowanych wskutek konfliktów zbrojnych

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki