Logo Przewdonik Katolicki

Prawo o nauczaniu w Kościele

Prawo o nauczaniu w Kościele

Studenckie Koło Naukowe Prawników Kanonistów działające przy Katedrze Prawa Kanonicznego i Wyznaniowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie wraz z „Sapere Aude” Kołem Jurystów Prawa Rzymskiego i Kanonicznego działającym przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu w dniu 26 lutego 2015 roku (czwartek) organizuje III Ogólnopolskie Seminarium Prawa Kanonicznego pt. „Prawo o nauczaniu w Kościele”.

logo-sknpk.bmp
Wyżej wymienione wydarzenie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Jest to inicjatywa odbywająca się cyklicznie, zrzeszająca ekspertów – księży i prawników, doktorantów, studentów pasjonujących się prawem kanonicznym.
Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium. Propozycje tematów wystąpień prosimy zgłaszać w nieprzekraczalnym terminie do 30 lipca 2014 roku na adres: sknpk.olsztyn@wp.pl
Autorzy zgłoszonych tematów otrzymają do 10 sierpnia 2014 r. informację o przyjęciu tematu do wygłoszenia i/lub opublikowania.
Pełne teksty referatów należy przesłać do końca października 2014 r. na poniższy adres: Katedra Prawa Kanonicznego i Wyznaniowego WPiA UWM ul. Warszawska 98 10-702 Olsztyn z dopiskiem - seminarium SKNPK.
Organizator nie przewiduje wypłaty honorarium autorskiego za teksty wygłoszone podczas seminarium lub zgłoszone do Kortowskiego Przeglądu Prawniczego.
Koszt udziału w seminarium wynosi 100 zł (udział w publikacji online, posiłki, materiały konferencyjne) lub 50 zł (udział bez posiłków).
Numer konta oraz wymagania redakcyjne prześlemy wraz z decyzją odnośnie przyjęcia tematu.
W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: sknpk.olsztyn@wp.pl 
Patronat nad wydarzeniem objęli Dziekan Wydziału Prawa i Administracji UWM w Olsztynie prof. dr hab. Stanisław Pikulski oraz Dziekan Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu prof. UMK dr hab. Tomasz Justyński, Radio UWM FM, „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”.
 

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki