Logo Przewdonik Katolicki

Kalendarz adwentowy – podaruj sobie magię świąt!

| 26.09.23r

Jaki jest najlepszy kalendarz adwentowy? Dopasowany do Twoich zamiłowań.

Otwieranie kalendarza potraktuj jako zabawę. Znajdujące się w nim prezenciki mają Cię przede wszystkim cieszyć i przybliżać do magii świąt. Kalendarze adwentowe mogą kryć w sobie kosmetyki, ozdoby świąteczne, przybory szkolne, zabawki, pachnące świeczki – ograniczeniem jest jedynie format kalendarza. Czas na mały przegląd różnych rodzajów kalendarzy adwentowych.
 
Kalendarze adwentowe z kosmetykami – dla kobiet i mężczyzn
Jeśli jesteś fanem/fanką produktów beauty, koniecznie zwróć uwagę na kalendarz adwentowy z kosmetykami. Jest ich całe mnóstwo. Zacznij odkrywać okienka już pierwszego grudnia, czyli właśnie w dniu, w którym powinno się zacząć przygodę z adwentowym kalendarzem. Co tam się kryje? Szminka? Cień do powiek? Krem pod oczy, a może krem do ciała w wersji mini? W Kosmetycznych kalendarzach grudniowych marki dołączają też często różne gadżety, takie jak pęsety, grzebyki do brody dla panów, pilniki i inne drobiazgi, które zawsze się przydają.
 
Kalendarz adwentowy dla dzieci
Dzieciaki kochają adwentowe kalendarze. Dostępne są kalendarze z zabawkami albo słodyczami. Niekiedy też można kupić wersje mieszane. Co w nich mogą znaleźć maluchy? Na przykład zabawki z ulubionych bajek, takich jak Psi Patrol, Frozen, Strażak Sam czy Bob Budowniczy. Małe figurki, składane klocki, samochodziki, lalki i akcesoria do domków dla lalek – możliwości jest całe mnóstwo. Kalendarz adwentowy uczy dzieci cierpliwości. Nie można przecież otworzyć wszystkich okienek na raz. Jedno co dzień, aby zabawa trwała aż do samej Wigilii.
 
Kalendarz adwentowy do samodzielnego złożenia
Choć na rynku dostępna jest masa kalendarzy adwentowych, czasem trudno wybrać właściwy. Można go zrobić samodzielnie! Możesz kupić kalendarze adwentowe do samodzielnego uzupełniania, personalizując ich zawartość. To doskonały pomysł na prezent. Do środka wkładaj drobiazgi. Nie muszą być kosztowne, mogą mieć znaczenie sentymentalne. Na przykład dla żony – muszelka, którą wspólnie znaleźliście na plaży, perfumetka z ulubionym zapachem, bilet do kina na wspólne wyjście. Każdy doceni prezent, który wymaga zaangażowania.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki