Logo Przewdonik Katolicki

"Przygotujmy się do kanonizacji Jana Pawła II"

PK
Fot.

Przedmiotem akcji jest zebranie materiałów tekstowych oraz zdjęciowych zawierających wspomnienia związane z Janem Pawłem II w celu ich publikacji.

 Regulamin akcji "Przygotujmy się do kanonizacji Jana Pawła II"

 

1.

 

2. Organizatorem akcji jest firma Drukarnia i Księgarnia Św. Wojciecha Sp. z o.o., wydawca tygodnika „Przewodnik Katolicki”, z siedzibą przy ul. Chartowo 5, 61-245 Poznań, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000095729.

 

3. Uczestnik akcji wyraża zgodę na nieodpłatne opublikowanie jego materiałów wraz z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą miejscowości, z której pochodzi, na łamach tygodnika „Przewodnik Katolicki”, jak również na stronie internetowej czasopisma www.przewodnik-katolicki.pl oraz na wszystkich polach eksploatacji w tym w wydawnictwie książkowym.

 

4. Osoba nadsyłająca prace, o których mowa w pkt.1, oświadcza jednocześnie, że posiada prawa do ich rozpowszechniania na wszystkich polach eksploatacji i że ich publikacja nie  narusza w żaden sposób praw osób trzecich.

 

5. Nadesłanie materiałów, o których mowa w pkt. 1.1, jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu i oświadczenia opublikowanego na stronie internetowej „Przewodnika Katolickiego”.

 

6. Redakcja zastrzega sobie prawo do wyboru, skrótów i redakcji nadesłanych tekstów oraz wyboru nadesłanych  zdjęć .

 

7. Podanie danych ma charakter dobrowolny. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się w trybie przepisów ustawy „O ochronie danych osobowych” z 29 sierpnia 1997 r. i wykorzystywane będzie tylko w celu przeprowadzenia w/w  akcji.

 

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki