Logo Przewdonik Katolicki

W skrócie

PK
Fot.

Diecezjalny Dom Rekolekcyjny im. św. Wojciecha na bydgoskich Piaskach przygotował w listopadzie szeroką ofertę rekolekcyjną. Od 12 do 14 oraz od 16 do 18 listopada odbywały się spotkania dla Matek Różańcowych. A już od 26 do 28 listopada rekolekcje dla kapłanów poprowadzi ks. prałat Jan Pawłowski z Sekretariatu Stanu w Rzymie. Członków Świeckiej Rodziny Franciszkańskiej zapraszamy...

» Diecezjalny Dom Rekolekcyjny im. św. Wojciecha na bydgoskich Piaskach przygotował w listopadzie szeroką ofertę rekolekcyjną. Od 12 do 14 oraz od 16 do 18 listopada odbywały się spotkania dla Matek Różańcowych. A już od 26 do 28 listopada rekolekcje dla kapłanów poprowadzi ks. prałat Jan Pawłowski z Sekretariatu Stanu w Rzymie. Członków Świeckiej Rodziny Franciszkańskiej zapraszamy od 30 listopada do 2 grudnia. Telefoniczna rezerwacja miejsc pod numerem 052-340-20-20 lub 0509-340-692.

» „Kościół wobec wyzwań współczesnej kultury” – to temat wykładu, który w auli Wyższego Seminarium Duchownego wygłosił metropolita lubelski abp Józef Życiński.

» Podczas obchodów Święta Niepodległości w bydgoskiej katedrze 11 listopada bp Jan Tyrawa poświęcił nowy sztandar Akcji Katolickiej. Obecny podczas różnych uroczystości religijnych i państwowych będzie podkreślał ich rangę. Sztandar wykonały siostry klaryski z Bydgoszczy. Gwoździe na drzewcu upamiętniać będą ofiarodawców, zarówno indywidualnych, jak i zbiorowych. Szersza relacja w kolejnym numerze „PK”.

» Od 11 do 18 listopada w Sępólnie Krajeńskim oraz Więcborku odbywał się IX Powiatowy Tydzień Kultury Chrześcijańskiej. Jego organizatorem było Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Bydgoskiej. Hasłem były słowa „Być blisko”.

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki