Logo Przewdonik Katolicki

Wybory 2007

PK
Fot.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego we Włocławku informuje, że wyborca, który zamierza zmienić miejsce pobytu przed dniem wyborów, może otrzymać zaświadczenie o prawie do głosowania. Dokument ten uprawnia do głosowania w dowolnym obwodzie głosowania w Polsce, za granicą lub na polskim statku morskim. Wniosek o wydanie zaświadczenia należy złożyć w urzędzie miasta, najpóźniej...

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego we Włocławku informuje, że wyborca, który zamierza zmienić miejsce pobytu przed dniem wyborów, może otrzymać zaświadczenie o prawie do głosowania. Dokument ten uprawnia do głosowania w dowolnym obwodzie głosowania w Polsce, za granicą lub na polskim statku morskim.

Wniosek o wydanie zaświadczenia należy złożyć w urzędzie miasta, najpóźniej do 19 października 2007 r. Wyborca, który otrzyma zaświadczenie, zostanie urzędowo skreślony ze spisu wyborców w miejscu zamieszkania. W przypadku utraty zaświadczenia (niezależnie od przyczyny), nie będzie możliwe otrzymanie kolejnego dokumentu ani wzięcie udziału w głosowaniu w obwodzie właściwym dla miejsca zamieszkania.

Zaświadczenia o prawie do głosowania wydawane są w Wydziale Spraw Obywatelskich UM we Włocławku, Zielony Rynek 11/13, pierwsze piętro, pokoje nr 9, 10, 11 i 12, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30; we wtorki w godz. 8-16.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki