Logo Przewdonik Katolicki

Opinie internautów

PK
Fot.

Panie Łukaszu Pisze Pan, że rocznie wyrusza około kilkudziesięciu pielgrzymek. Nie wiem skąd ma Pan te dane? Przepraszam, ale ja osobiście słyszałam w TV, że rocznie jest około 150 pielgrzymek. Pozdrawiam. Katoliczka Chcę spróbować Chciałabym kiedyś iść na taką pielgrzymkę! To musi być niesamowite przeżycie, mimo zmęczenia. LadyS Spróbuj! Ten, kto nigdy nie był...

Panie Łukaszu
Pisze Pan, że rocznie wyrusza około kilkudziesięciu pielgrzymek. Nie wiem skąd ma Pan te dane? Przepraszam, ale ja osobiście słyszałam w TV, że rocznie jest około 150 pielgrzymek.
Pozdrawiam.
Katoliczka

Chcę spróbować
Chciałabym kiedyś iść na taką pielgrzymkę! To musi być niesamowite przeżycie, mimo zmęczenia.
LadyS

Spróbuj!
Ten, kto nigdy nie był na pieszej pielgrzymce, nie ma najmniejszego prawa wypowiadać się na ten temat. Nie macie pojęcia, co to jest! Iść razem z gronem innych ludzi, razem się modlić, śpiewać, rozmawiać, słuchać, to jest coś niesamowitego. Można się oderwać od tej szarej rzeczywistości […].
Anonim

Święci... pielgrzymi?
Pracuję jako pilot wycieczek, obsługuję grupy wyjeżdżające do Włoch. Muszę wyznać, że najgorsze grupy, to właśnie pielgrzymki... Często są to tanie wyjazdy, a pielgrzymi mają wygórowane wymagania. Łóżko niewygodne, jedzenie niedobre, za wcześnie trzeba wstawać […] Ludzie, gdzie tu wiara?
Przemcio

Komentarze internautów z www.onet.pl do artykułu Łukasza Drywy: „Pielgrzymkowy obraz świata” [„Przewodnik Katolicki” nr 33/2007] przedstawiającego ruch pielgrzymkowy w Polsce i na świecie.

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki