Logo Przewdonik Katolicki

Opinie internautów

PK
Fot.

To ewidentny przykład tego, że masoneria działa! Oto przykład na to, że wojna cywilizacji trwa. Jak może dojść do tego, że w szkole można nosić satanistyczne napisy i znaki (łącznie z innowierczymi), a nie można chrześcijańskich? Masoneria od czasów rewolucji francuskiej zyskała poważnie na znaczeniu. A II wojna światowa to jest jej dziecko, które miało posłużyć do wymordowania...

To ewidentny przykład tego, że masoneria działa!

Oto przykład na to, że wojna cywilizacji trwa. Jak może dojść do tego, że w szkole można nosić satanistyczne napisy i znaki (łącznie z innowierczymi), a nie można chrześcijańskich? Masoneria od czasów rewolucji francuskiej zyskała poważnie na znaczeniu. A II wojna światowa to jest jej dziecko, które miało posłużyć do wymordowania elit katolickich i zastąpieniu jej socjalistycznym szambem, które odpowiednio zindoktrynowano idealistycznymi utopiami. To kończy się źle dla ludzkości. Zbliża się potworny ucisk ludzkości, obywateli państw i będzie to kolejna lekcja na miarę tych z czasów II wojny światowej. To skandal, że nie można promować czystości przedmałżeńskiej, wierności i prawdziwej miłości. Dokąd ten świat zmierza?! Do zezwierzęcenia, samozagłady, unicestwienia, do kolejnych potwornych prześladowań! Przecież już trwa potworna wojna z nienarodzonymi, starcami i chorymi. Już się ich likwiduje pod ładnie brzmiącymi nazwami.
PrzebudzenieWBogu

Uważam, że tacy jak ty i ten pastor jesteście zwykłymi podżegaczami wojennymi, nie potraficie żyć jak wszyscy inni. Musicie ciągle wyróżniać się z tłumu, czyli tacy chcący żyć inaczej. Czy trzeba od razu się afiszować i to tak, aby zaraz uwydatniać swoje intymne strony, jak i pokazać, że jest się kimś lepszym, chociaż jest to tylko chore złudzenie, co zresztą u ludzi wierzących jest chorobą nagminną. Twoje histeryzowanie oraz perspektywa apokalipsy to oczywisty symptom rozwoju twojej chorej fantazji.
QAZ

To prawda, wpływowy odłam masonerii Grande Oriente (Wielki Wschód) wspierał reżim Hitlera. Największym problemem jednak nie jest (to moja opinia) antychrześcijańska działalność masonerii (prawdą też jest, że łatwiej krytykować instytucję jawną, jaką jest Kościół katolicki, niż niejawną, jaką tworzą masoni – zawsze tu można narazić się na oskarżenia o wyznawanie spiskowych teorii itd.), ale milcząca większość oraz ludzie (w tym niektórzy PT internauci) dotknięci telezidioceniem. Dobrze, że ta uczennica z Wysp ma wsparcie swojej rodziny. Życzę jej siły i wytrwałości. Chrześcijaństwo jest dla ludzi ambitnych, szukających wyższych celów.
pikojarek

Wybrane komentarze internautów z www.interia.pl do artykułu „Uderzenie w rewolucję czystości”, poruszającego kontrowersyjny wyrok sądu dotyczący noszenia tzw. obrączki czystości („Przewodnik Katolicki” nr 30/2007).

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki