Logo Przewdonik Katolicki

Opinie internautów

PK
Fot.

Zakodować państwową telewizję! Zakodować państwową telewizję na zasadach telewizji komercyjnych! Dlaczego mam płacić za telewizor, skoro jest mój i przy zakupie zapłaciłem wszelkie podatki państwu. Kto chce oglądać te kilka miernych programów, niech postara się o dekoder i po sprawie. Dlaczego nikt na to jeszcze nie wpadł? Mundi Jak to jest? Zastanawia mnie fakt, za co...

Zakodować państwową telewizję!
Zakodować państwową telewizję na zasadach telewizji komercyjnych! Dlaczego mam płacić za telewizor, skoro jest mój i przy zakupie zapłaciłem wszelkie podatki państwu. Kto chce oglądać te kilka miernych programów, niech postara się o dekoder i po sprawie. Dlaczego nikt na to jeszcze nie wpadł?
Mundi

Jak to jest?
Zastanawia mnie fakt, za co płacę to RTV, jeśli programy odbieram z kablówki, za którą zresztą też płacę.
Zniesmaczona

Niby dlaczego mam wspierać TVP?
Jeżeli nie korzystam? Wolę stacje komercyjne i zagraniczne. Abonament to relikt sprzed epoki TV komercyjnych. Poza tym TVP ciągnie kasę z reklam. I nie mówcie, że muszą, bo ludzie nie płacą abonamentu. Reklamy w TVP mają dłuższą historię (…). Chcecie pieniądze od obywateli? A co im w zamian oferujecie?
Europolka

Ale sobie wybraliście parlamentarzystów Polacy.
A co, jak uchwalą ustawę o usypianiu emerytów i rencistów? Tanie państwo to oszczędności na obywatelach, a nie aparacie administracyjnym i sanacja finansów publicznych. Cieszę się, że zmusili mnie do emigracji.
Berg

Komentarze internautów z www.onet.pl do artykułu Adama Suwarta: „Telepajęczarka z Jeżyc”, ukazującego jak niezrozumiałe przepisy dotyczące konieczności udowodnienia prawa do zwolnienia z opłat RTV dotykają uczciwych starszych ludzi („Przewodnik Katolicki” nr 23/2007).

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki