Logo Przewdonik Katolicki

W skrócie

PK
Fot.

» Wszystkich Czytelników informujemy, że 9 stycznia w bydgoskim kościele garnizonowym po raz ósmy odbędzie się Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek Graj dudka, graj Panu. Młodzież oraz dzieci, które chciałyby wziąć w nim udział, proszone są o kontakt z panią Arletą Murawską tel. 0506 099 747. Termin zgłoszeń upływa 5 stycznia. » Na terenie...

» Wszystkich Czytelników informujemy, że 9 stycznia w bydgoskim kościele garnizonowym po raz ósmy odbędzie się Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek „Graj dudka, graj Panu”. Młodzież oraz dzieci, które chciałyby wziąć w nim udział, proszone są o kontakt z panią Arletą Murawską – tel. 0506 099 747. Termin zgłoszeń upływa 5 stycznia.

» Na terenie diecezji odbywają się liczne spotkania opłatkowe z udziałem ordynariusza diecezji bydgoskiej bp. Jana Tyrawy. Np. 22 XII to dzień wspólnej Wigilii z klerykami, profesorami i moderatorami Wyższego Seminarium Diecezji Bydgoskiej oraz Wyższego Seminarium Zgromadzenia Ducha Świętego.

» Okres Bożego Narodzenia wiąże się z bogatą tradycją kolędowania. Na bydgoskim Starym Rynku po raz pierwszy 26 grudnia odbędzie się wspólne kolędowanie pod nazwą „Śpiewajmy i grajmy Mu…”. Organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie „Podaj rękę”. W akcję zaangażowały się bydgoskie parafie, Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miasta oraz pełnomocnik ds. polityki społecznej. Wszystkich chętnych mieszkańców grodu nad Brdą oraz ich rodziny serdecznie zapraszamy!

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki