Logo Przewdonik Katolicki

Komunikat Caritas Archidiecezji Poznańskiej

PK
Fot.

W związku z tragicznym pożarem przy ul. Sowińskiego w Poznaniu, w którym wiele rodzin pozostało bez dachu nad głową i straciło cały swój dobytek, Caritas Archidiecezji Poznańskiej zwraca się szczególnie do mieszkańców Poznania z prośbą o pomoc dla pogorzelców. Ofiary prosimy wpłacać na konto Bank Zachodni WBK S.A. Nr 70 1090 1362 0000 0000 3602 2297 z dopiskiem:...

W związku z tragicznym pożarem przy ul. Sowińskiego w Poznaniu, w którym wiele rodzin pozostało bez dachu nad głową i straciło cały swój dobytek, Caritas Archidiecezji Poznańskiej zwraca się – szczególnie do mieszkańców Poznania – z prośbą o pomoc dla pogorzelców.

Ofiary prosimy wpłacać na konto
Bank Zachodni WBK S.A. Nr 70 1090 1362 0000 0000 3602 2297
z dopiskiem: „Pogorzelcy”.

Długofalowa pomoc będzie udzielana poszkodowanym osobom we współpracy z parafią pw. św. Jana Kantego w Poznaniu i Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie – Filia Grunwald.
16 lipca spłonął kolejny barak. 17 osób oczekuje pomocy. W dalszym ciągu parafia pw. św. Jana Kantego zbiera ofiary, odzież i żywność dla poszkodowanych. Caritas Archidiecezji Poznańskiej przyjmuje ofiary pieniężne między innymi na stypendia dla dzieci.
Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
ks. prałat Mateusz Żarnowiecki
dyrektor Caritas Archidiecezji Poznańskiej

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki