Logo Przewdonik Katolicki

Zasłyszane/Zapisane

Łukasz Kaźmierczak
Fot.

» Norweskim gazociągiem przesyłane jest do Europy około 270 mln metrów sześciennych gazu dziennie i zwiększenie dostaw nie jest możliwe, bo nie jest możliwe zwiększenie jego wydobycia rzeczniczka norweskiego Ministerstwa Ropy i Energetyki Trude Larstad. » Ludzie, którzy mają w swoim życiorysie po pierwsze WSI, po drugie publiczne przyznanie się do współpracy z...

» Norweskim gazociągiem przesyłane jest do Europy około 270 mln metrów sześciennych gazu dziennie i zwiększenie dostaw nie jest możliwe, bo nie jest możliwe zwiększenie jego wydobycia – rzeczniczka norweskiego Ministerstwa Ropy i Energetyki Trude Larstad.

» Ludzie, którzy mają w swoim życiorysie po pierwsze WSI, po drugie publiczne przyznanie się do współpracy z komunistyczną Służbą Bezpieczeństwa, a po trzecie szkoły w PZPR, jako jedyną kwalifikację intelektualną, nie powinni być dzisiaj przedstawicielami Polski w świecie – lider PO Jan Rokita o odwołaniu ze stanowisk 10 polskich ambasadorów.

» Uczniowie i nauczyciele wiedzą, że czerwiec jest złym czasem na naukę. Dlatego – moim zdaniem – należy skrócić rok szkolny, aby nie przetrzymywać bezproduktywnie uczniów i nauczycieli w szkole – premier Kazimierz Marcinkiewicz.

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki