Logo Przewdonik Katolicki

W skrócie

PK
Fot.

Wszyscy zainteresowani udziałem w diecezjalnej pielgrzymce do Dachau wciąż mogą zgłaszać się (osobiście lub telefonicznie) w bydgoskiej Kurii Diecezjalnej. W dniach 10-12 marca br. w Archidiecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Rościnnie odbywały się wielkopostne rekolekcje Towarzystwa św. Wojciecha. Uczestniczyli w nich bracia z archidiecezji gnieźnieńskiej oraz diecezji bydgoskiej....

» Wszyscy zainteresowani udziałem w diecezjalnej pielgrzymce do Dachau wciąż mogą zgłaszać się (osobiście lub telefonicznie) w bydgoskiej Kurii Diecezjalnej.

» W dniach 10-12 marca br. w Archidiecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Rościnnie odbywały się wielkopostne rekolekcje Towarzystwa św. Wojciecha. Uczestniczyli w nich bracia z archidiecezji gnieźnieńskiej oraz diecezji bydgoskiej. Tematem tegorocznych rekolekcji, które głosił ks. dr Tomasz Głuszak, asystent Towarzystwa, były rozważania nad treścią encykliki Papieża Benedykta XVI „Deus caritas est”.

» Parafia pw. św. Antoniego z Padwy zawiadamia, iż przygotowuje aktualnie osoby dorosłe do sakramentu bierzmowania. Przyjęcie darów Ducha Świętego nastąpi 8 maja. Kontakt z parafią: tel. 0-52- 327-77-79. Kandydaci przystępujący do nauk winni okazać świadectwo chrztu.

» Wizytą w Solcu Kujawskim 14 marca zainaugurowano nowy cykl spotkań w ramach Stowarzyszenia Dziennikarzy Katolickich i Prasy Parafialnej. Zarząd Stowarzyszenia odwiedził redakcję soleckiego miesięcznika „Vox Cordis”, ukazującego się przy parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Podsumowanie pierwszej wizyty – w najbliższym numerze naszego czasopisma.

» 2 kwietnia w kaplicy Matki Bożej Radosnej w Zakrzewie zostanie odsłonięta i poświęcona tablica ku czci Ojca Świętego Jana Pawła II. Ceremonię uświetni swą obecnością JE Biskup senior Ignacy Jeż. Okolicznościowa Eucharystia w miejscowym kościele rozpocznie się o godzinie 20.30.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki