Logo Przewdonik Katolicki

''Żegnaj. Poznańskie rekolekcje. Kwiecień 2005''

PK
Fot.

W dwudziestą siódmą rocznicę inauguracji pontyfikatu Sługi Bożego Jana Pawła II, 22 października, ukaże się niecodzienny album, dokumentujący wydarzenia związane z cierpieniem, śmiercią i pożegnaniem Papieża Polaka w Poznaniu i archidiecezji poznańskiej. Będzie on niezwykłą pamiątką najważniejszego dla wielu z nas czasu w życiu. Album pozwoli wrócić myślą do chwil i uczuć,...

W dwudziestą siódmą rocznicę inauguracji pontyfikatu Sługi Bożego Jana Pawła II, 22 października, ukaże się niecodzienny album, dokumentujący wydarzenia związane z cierpieniem, śmiercią i pożegnaniem Papieża Polaka w Poznaniu i archidiecezji poznańskiej. Będzie on niezwykłą pamiątką najważniejszego dla wielu z nas czasu w życiu. Album pozwoli wrócić myślą do chwil i uczuć, jakie towarzyszyły nam po odejściu Jana Pawła II do Domu Pana. Publikacja będzie doskonałym prezentem. Powinna też znaleźć się w biblioteczce każdego poznaniaka i Wielkopolanina.


"Album pozwoli nam zatrzymać w czasie te niepowtarzalne, wzruszające do głębi przeżycia dni kwietnia 2005 roku. Jest materialnym świadectwem i zapisem tego, czego doznawaliśmy w Poznaniu w tych szczególnych dniach" - piszą autorzy i inicjatorzy tego wydawnictwa: Stanisław Grzesiek (Wydawnictwo Prospekt) i ks. Bogdan Reformat (Drukarnia i Księgarnia św. Wojciecha Sp. z o.o.).

Piękne obrazy poznańskiej pamięci i hołdu składanego Janowi Pawłowi II uwiecznili na zdjęciach poznańscy fotograficy. Album zawiera też fragmenty tekstów Ojca Świętego, "które jak drogowskazy ukazują nam kierunek dalszej drogi".

Wydawcom przyświecała myśl, by poprzez niską cenę (19,50 zł/egz.) umożliwić zakup tego wydawnictwa jak największej liczbie poznaniaków. Wszystkie osoby zaangażowane w projekt zrezygnowały z honorarium.

Album można nabyć w księgarniach, parafiach oraz księgarni internetowej www.mojeksiazki.pl
Początek sprzedaży detalicznej - 22 października (sobota), godz. 10
Album posiada twardą oprawę, format 240x304 i liczy 192 strony na kredowym papierze.

Zamówienia hurtowe dla parafii z rezerwacją można składać, dzwoniąc pod poniższy nr tel. lub drogą internetową.

Diecezjalny Dystrybutor Książek i Prasy Katolickiej
"Mig-press", tel. 0601 56 72 80
Dział Handlowy Wydawnictwa
"Księgarnia św. Wojciecha":
061 852 91 86 wew. 130, 129
Księgarnia internetowa:
e-mail: zamowienia@mojeksiazki.pl
Wydawnictwo "Księgarnia Świętego Wojciecha"

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki