Logo Przewdonik Katolicki

Kościół - tak. Ale jaki?

Błażej Tobolski
Fot.

Na to pytanie próbowano odpowiedzieć podczas panelu dyskusyjnego, który odbył się w czwartek 19 maja na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Spotkanie zostało zorganizowane przez Instytut Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. Referaty na temat sytuacji Kościoła w Polsce i w świecie po śmierci Jana Pawła II, które były wstępem do interesującej i burzliwej...

Na to pytanie próbowano odpowiedzieć podczas panelu dyskusyjnego, który odbył się w czwartek 19 maja na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Spotkanie zostało zorganizowane przez Instytut Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. Referaty na temat sytuacji Kościoła w Polsce i w świecie po śmierci Jana Pawła II, które były wstępem do interesującej i burzliwej dyskusji, wygłosili: ks. dr Henryk Szymczak z Wydziału Teologicznego UAM oraz dr Paweł Stachowiak i lic. Mikołaj Tomaszyk z Wydziału Nauk Społecznych UAM.
Materiały z panelu dyskusyjnego będą stanowiły część publikacji poświęconej obecnej sytuacji Kościoła w Polsce, która ukaże się jesienią br.

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki