Opinie internautów

Patriotyzm to godność

Macie moje uznanie, szacunek, mimo iż jestem kibicem Wisły Kraków.

Leszek

Dzięki!

Dzięki za te słowa, bo moja rodzina w większości zginęła w powstaniu, więc niełatwo się czyta niektóre wypowiedzi (patrz: Lech Poznań). Mimo że jestem kibicem Legii, to do Wisły tak jak do Lecha, Widzewa i wielu innych trzeba mieć szacunek. Dzięki

Filip

Dziękuję!

Wielkie...
Czyta się kilka minut

Patriotyzm to godność

Macie moje uznanie, szacunek, mimo iż jestem kibicem Wisły Kraków.

Leszek

Dzięki!

Dzięki za te słowa, bo moja rodzina w większości zginęła w powstaniu, więc niełatwo się czyta niektóre wypowiedzi (patrz: Lech Poznań). Mimo że jestem kibicem Legii, to do Wisły tak jak do Lecha, Widzewa i wielu innych trzeba mieć szacunek. Dzięki

Filip

Dziękuję!

Wielkie dzięki, uczestniczę w tej akcji od 3 lat i nie wiem dlaczego tak się kłócimy z Wisłą; nie może powstać jakaś ugoda?

Legia6006

Znicze są za darmo. Zapraszam serdecznie

wszystkich warszawiaków, nieważne czy polonistów, czy legionistów, WEŹCIE UDZIAŁ W TEJ AKCJI, TO NIC NIE KOSZTUJE!

Patryk6006

Zdziwienie

Szanowni Państwo – jestem pod wrażeniem. Prawdą jest, że z racji mojego wieku – mam dość duże doświadczenie życiowe – trudno mi uwierzyć w to, co przeczytałem. Jeśli to wszystko jest prawdą, to szczere

gratulacje.

Jeronimo

Szacunek

Takich Kibiców Legii mogę szanować!!!

Hanys

Istnieją dwie kwestie

Jestem z Krakowa i jestem kibicem. Chwała wszystkim, którzy pamiętają o powstaniach i o grobach... Chwała tym warszawiakom. Pamiętam również o zrywach, które trwały lub zaczęły się na „moim” terenie [...].

Jednakże licytowanie się na powstania nie ma sensu... Nie chcę po prostu pamiętać o hańbie podczas meczu Legii w Wilnie oraz o fatalnych przykładach pseudokibicowskich na terenie Polski i z udziałem Polaków poza granicami naszego kraju...

Nie wolno również zacierać wrażenia „na siłę”. Mecz w Wilnie był – i to jest jedna kwestia. Patriotyzm pośród kibiców istnieje – i to jest osobna kwestia. [...]

Yaro

Wybrane komentarze internautów z www.interia.pl do artykułu Natalii Budzyńskiej, „Patriotyzm warszawskiego kibica” („Przewodnik Katolicki” nr 30/2007), przedstawiającego patriotyczne działania kibiców Legii Warszawa.

Cały artykuł przeczytasz z aktywną subskrypcją

Odblokuj ten tekst i czytaj cały „Przewodnik Katolicki”.

W subskrypcji otrzymujesz dostęp do:

- wszystkich wydań on-line papierowego „Przewodnika Katolickiego”;

- wszystkich wydań online dodatków i wydań specjalnych „Przewodnika Katolickiego”;

- wszystkich płatnych treści publikowanych na stronie „przewodnik-katolicki.pl”.

Subskrybuj, pogłębiaj perspektywę i inspiruj w rozmowach.

Subskrypcja roczna

pk-produkt

Wybierz dostęp na cały rok i korzystaj z pełni treści w najlepszej cenie — bez przerw i bez ograniczeń.

Co otrzymujesz w subskrypcji?

- Nieograniczony dostęp do wszystkich nowych wydań online oraz bogatego archiwum numerów

- Możliwość czytania aktualnych komentarzy i analiz jeszcze przed wydaniem papierowym

- Dostęp do pełnej zawartości tygodnika w wersji internetowej

- Ekskluzywne materiały publikowane wyłącznie online

- Wygodne korzystanie na telefonie, tablecie i komputerze — w domu, pracy i podróży

- Dodatkowo: e-wydanie każdego numeru w wygodnym formacie PDF

Najlepsza cena

Wybierając płatność roczną z góry, otrzymujesz 25% rabatu i oszczędzasz 66 zł względem rozliczenia miesięcznego.

- Standardowy koszt w skali roku (płatność miesięczna): 239 zł
- Cena po rabacie przy płatności z góry: 173 zł

↺ Subskrypcja odnawia się automatycznie — możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

172,90 zł

Artykuł pochodzi z numeru 33/2007