Logo Przewdonik Katolicki

W skrócie

Magda Laskowska
Fot.

Na portalu www.worldvolunteers.org można odnaleźć centrum informacji dla studentów lub ludzi bez doświadczenia zawodowego pragnących pracować społecznie w kraju rozwijającym się i przeżyć interesujące wakacje lub rok przerwy w studiach. Znajdziesz tu przewodnik po setkach projektów z różnych dziedzin na całym świecie. Możesz wziąć udział w projekcie archeologicznym,...

Na portalu www.worldvolunteers.org można odnaleźć centrum informacji dla studentów lub ludzi bez doświadczenia zawodowego pragnących pracować społecznie w kraju rozwijającym się i przeżyć interesujące wakacje lub rok przerwy w studiach. Znajdziesz tu przewodnik po setkach projektów z różnych dziedzin na całym świecie. Możesz wziąć udział w projekcie archeologicznym, ekologicznym lub work campie humanitarnym.

 

15 indeksów na kierunku matematyka i 5 indeksów na kierunku informatyka na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (PW) czeka na laureatów Powszechnego Internetowego Konkursu dla Uczniów Szkół Średnich. Aby wziąć udział w konkursowych zmaganiach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.konkurs.mini.pw.edu.pl oraz pomyślnie przejść dwa internetowe oraz trzeci - pisemny etap konkursu.

Najstarsza gazeta świata, "Post Och Inrikes Tidningar", przestaje się ukazywać w druku i będzie publikowana wyłącznie w Internecie. Dziennik "Post Och Inrikes Tidningar", oficjalne szwedzkie wydawnictwo poświęcone bankructwom oraz komunikatom spółek i rządu, ukazywał się od 1645 roku.

 

Działa już Dolnośląska Biblioteka Cyfrowa. Biblioteka udostępni on-line zasoby jedenastu wrocławskich uczelni oraz Ossolineum. Wśród zbiorów znajdą się nie tylko historyczne czasopisma i rękopisy, ale także aktualne skrypty i podręczniki dla studentów.
Dolnośląska Biblioteka Cyfrowa zawiera zbiory Politechniki Wrocławskiej, Zakładu Naukowego im. Ossolińskich, Akademii Wychowania Fizycznego, Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego oraz Uniwersytetu Przyrodniczego.

Oficjalna strona Dolnośląskiej Biblioteki Cyfrowej: www.dbc.wroc.pl

 

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki