Logo Przewdonik Katolicki

II Maraton Biblijny 5-14 marca

PK
Fot.

Już po raz drugi w naszym mieście Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej organizuje Maraton Biblijny, którego podstawowym celem jest zachęcenie do lektury Pisma Świętego. Czytanie rozpocznie się w niedzielę 5 marca po Mszy św. o godz. 12.30 w parafii pw. Wszystkich Świętych, ul. Grobla w Poznaniu i trwać będzie przez kolejnych dziesięć dni. W tym roku nie...

Już po raz drugi w naszym mieście Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej organizuje „Maraton Biblijny”, którego podstawowym celem jest zachęcenie do lektury Pisma Świętego.

Czytanie rozpocznie się w niedzielę 5 marca po Mszy św. o godz. 12.30 w parafii pw. Wszystkich Świętych, ul. Grobla w Poznaniu i trwać będzie przez kolejnych dziesięć dni. W tym roku nie czytamy non stop, ale od godz. 9 do późnych godzin wieczornych. Zakończenie przewidujemy we wtorek 14 marca ok. godz. 19.30. Cały tekst Biblii Poznańskiej został podzielony na 1500 fragmentów.

Od 7 lutego rozpoczęły się zapisy do udziału w tym wydarzeniu. Zgłoszenia przyjmujemy pod nr. tel. 061-867-07-35 (od wtorku do piątku oraz w soboty w godz. 10-13, a także pocztą elektroniczną: korbik@archpoznan.org.pl).

Przy zgłoszeniu zainteresowani zostają od razu poinformowani o terminie, godzinie i fragmencie Pisma Świętego, który będą czytali.

W organizacji pomaga Drukarnia i Księgarnia św. Wojciecha, która w czasie Maratonu przygotowuje wielką promocję Biblii Poznańskiej.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki