Logo Przewdonik Katolicki

Wypoczynek z Misją w Meksyku – wakacje, które zbliżają do Boga

Wypoczynek z Misją w Meksyku – wakacje, które zbliżają do Boga

Czy pielgrzymka może kojarzyć się z odpoczynkiem? Od teraz tak! Biuro podróży Misja Travel udowadnia, że pielgrzymka z wakacjami może być idealnym połączeniem odpoczynku dla ciała i ducha. Tej zimy zachęca do skorzystania ze słońca i uroków meksykańskiego wybrzeża oraz nawiedzenia bazyliki Matki Bożej z Guadalupe.

Do zachowania dobrostanu potrzebujemy wakacji, które zapewnią autentyczny wypoczynek. Nierzadko jako osoby wierzące stajemy przed dylematem, czy podczas urlopu wybrać się na regenerujący wyjazd wakacyjny czy pielgrzymkę, która przyczyni się do pogłębienia wiary.
Biuro podróży Misja Travel przygotowało formułę stanowiącą odpowiedź na potrzebę integralnego odpoczynku. Wypoczynki z Misją powstały z myślą o katolikach oczekujących od wakacji zarówno komfortu i relaksu, jak również możliwości praktykowania wiary. To unikalne wyjazdy łączące program pielgrzymkowy z czasem na wyciszenie oraz przestrzenią dla realizacji indywidualnych potrzeb.
Wśród wakacyjnych kierunków znajdują się między innymi Meksyk, Medjugorie, Fatima, Lourdes, San Giovanni Rotondo czy Zatoka Neapolitańska. Za sprawą przemyślanych programów Wypoczynki z Misją zachwycają, dostarczają niezapomnianych doświadczeń, ale przede wszystkim zbliżają do Boga.
Tej zimy Misja Travel szczególnie zaprasza do odwiedzenia słonecznego Meksyku. To kraj, który fascynuje otwartością mieszkańców, wspaniałym jedzeniem oraz prekolumbijską kulturą, a przy tym jedno z najlepszych miejsc pielgrzymkowych i wakacyjnych podczas europejskich chłodów. Od listopada do marca warunki pogodowe przyciągają stęsknionych za słońcem Polaków, pragnących zakosztować ciepła oraz energii meksykańskiego wybrzeża.
Podczas Wypoczynku z Misją w Meksyku pielgrzymi spędzają wakacje w luksusowym hotelu położonym w Acapulco nad samym oceanem, korzystają z bliskości plaży, basenu oraz tętniącego życiem miasta. Podczas całego pobytu opiekę nad grupami sprawują pilot oraz kapłan. Program wyjazdu przewiduje możliwość codziennego uczestnictwa w Mszy Świętej oraz wizyty w bazylice Matki Bożej z Guadalupe, do której co roku kilkanaście milionów pielgrzymów wybiera się w podróż, by złożyć swoje intencje i pomodlić się w miejscu najstarszego objawienia maryjnego.
Modlitwa, kontemplacja i zwiedzanie miejsc związanych z kultem Matki Bożej to ważna część wyjazdu, nie brakuje jednak również plażowania na szerokich plażach Acapulco, lokalnych atrakcji oraz zabawy. Chętni korzystają z szerokiej oferty wycieczek dodatkowych – biorą udział w rejsie po zatoce Santa Lucia, podziwiają z wnętrz zabytkowych taksówek WV Garbus meksykańską stolicę srebra Taxco czy też śledzą śmiałków skaczących do morza z czterdziestometrowego klifu La Quebrada.
Więcej o Wypoczynku z Misją można się dowiedzieć ze strony www.misjatravel.pl lub pod numerem telefonu 61 333 22 38.

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki