Logo Przewdonik Katolicki

Paradiso – Dni Młodych

Paradiso – Dni Młodych

To spotkanie dla: ludzi młodych w wieku 15-30 lat i ich opiekunów.

W dniach 27 czerwca – 1 lipca 2023 r. w Gostyniu na Świętej Górze odbędą się Dni Młodych Paradiso, inspirowane Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie.
 
Paradiso jest organizowane od 2017 r/ przez Kongregację Oratorium św. Filipa Neri w Gostyniu i Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej Jordan.
 
Paradiso to spotkanie dla: ludzi młodych w wieku 15-30 lat i ich opiekunów, katechetów, kleryków, księży, sióstr zakonnych, zakonników, wolontariuszy oraz wszystkich chcących doświadczyć wspólnoty i Bożej radości.
 
Uczestnicy Paradiso wezmą udział w warsztatach, konferencjach, świadectwach, grupach dyskusyjnych, modlitwie, wielbieniu przed Najświętszym Sakramentem, koncertach, kinie plenerowym i wielu innych.
 
Działania mają na celu m.in. ewangelizację, szerzenie kultury chrześcijańskiej, poszerzanie horyzontów, integrację oraz budowanie wspólnoty młodych ludzi.
 
Ogromną wartością jest możliwość spotkania niezwykłych ludzi.
 
Paradiso to wyjątkowy czas, osobisty rozwój, spotkanie z drugim człowiekiem, niepowtarzalne miejsce i atmosfera. Dołącz do nas! Wstań i idź z pośpiechem!
 
Dni Młodych Paradiso
strona internetowa: https://paradiso.org.pl/
wydarzenie na facebooku: https://fb.me/e/3aCXMDitk
Facebook: https://www.facebook.com/paradisogostyn
Instagram: https://www.instagram.com/paradiso_gostyn/

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki