Logo Przewdonik Katolicki

Odblaski dla Afryki

Odblaski dla Afryki

W krajach leżących na równiku już o 18.00 zapada zmrok. Właśnie wtedy dzieci wracają ze szkoły lub taszczą wodę ze studni dla całej rodziny.

Dla samochodów są zupełnie niewidoczne. Wiele z nich ulega wypadkom, nierzadko śmiertelnym. Chcemy temu zapobiec. Zdajemy sobie sprawę, że także w Polsce nie jest najlepiej z bezpieczeństwem, ale to, co się dzieje w Afryce jest nie do porównania. W czasach, kiedy świat staje się globalną wioską, losy ludzi z odległych krańców świata nie mogą być nam obojętne, bo ich los coraz bardziej splata się z naszym losem. Dlatego zapraszamy Państwa do współpracy. Jesteśmy przekonani, że im więcej osób dowie się o naszej akcji prowadzonej w Afryce, tym będzie większa świadomość polskiego społeczeństwa, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze w ogóle. Dlatego warto nas wesprzeć. Własnymi środkami udało nam się już osiągnąć bardzo dużo: kupić bilet lotniczy oraz wizę. Trochę odblasków otrzymaliśmy w darze, ale jest to kropla w morzu potrzeb. Musimy zebrać 16 000 zł, żeby zakupić 15 000 odblasków, żeby rozdać je dzieciom w wioskach przy głównych drogach. Za zebrane fundusze zakupimy światełka odblaskowe różnego typu, żeby dzieci chętnie je nosiły. 
Wspieraj nas: https://pomagamy.im/odblaskidlaafryki 
Strona akcji: https://pomagamy.im/odblaskidlaafryki 

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki