Logo Przewdonik Katolicki

Konkurs Plastyczny Papież Franciszek w oczach dzieci

Konkurs Plastyczny Papież Franciszek w oczach dzieci

Rada Oddziału Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana w Turku zaprasza najmłodsze dzieci do udziału w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Papież Franciszek w oczach dzieci.

Konkurs adresowany jest do przedszkolaków, a celem konkursu jest popularyzowanie postaci Papieża Franciszka oraz motywowanie do pracy twórczej, rozwijanie  wyobraźni artystycznej i zainteresowań w zakresie sztuk plastycznych.

Konkurs rozpoczyna się 8 września 2014 roku. Organizatorzy czekają na prace do 27 października 2014 roku. Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone 13 listopada 2014 roku w Turku. Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej www.civitaschristianaturek.eu
Wszelkie informacje  na temat konkursu można uzyskać, wysyłając zapytanie na adres: sekretariat.civitasturek@wp.pl
 
Honorowy patronat nad konkursem objęli:
Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Wojciech Polak, Metropolita Gnieźnieński, Prymas Polski; Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Wiesław Mering, Ordynariusz Włocławski, przewodniczący Rady KEP ds. Kultury i Ochrony Dziedzictwa Kulturowego; Zbigniew Bartosik, Starosta Turecki; Zdzisław Czapla, Burmistrz Miasta Turku.
 
 

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki