Logo Przewdonik Katolicki

TU BĘDZIE TEATR

| 13.06.19r

28 i 29 czerwca Teatr Muzyczny w Poznaniu zaprasza na dwudniowe, wyjątkowe wydarzenie kulturalne pt. „Tu będzie Teatr”, które odbędzie się przy ulicy Skośnej 1, czyli w miejscu, gdzie zostanie wybudowana nowa siedziba Teatru.

Pierwszego dnia o godz. 19.00 odbędzie się koncert musicalowy „To jest ten moment” z udziałem Kuby Badacha, Janusza Krucińskiego, Edyty Krzemień, Katarzyny Rościńskiej oraz solistów i zespołu Teatru Muzycznego w Poznaniu. Następnie o godz. 20:30 rozpocznie się hitowy musical „Zakonnica w przebraniu”. Drugiego dnia o godz. 10:30 najmłodsi widzowie obejrzą spektakl „Koziołek Matołek i zagadka ratuszowej wieży”, a później od godz. 13.00 Teatr zaprasza seniorów na trzecią część, w ramach której odbędzie się między innymi na koncert „Tango Fogg” z udziałem Radosława Elisa, który wraz z zespołem wykona piosenki Mieczysława Fogga w nowoczesnych aranżacjach. Ostatnim punktem programu będzie finał Malta Festival Poznań, czyli koncert „Operetta! Żyjesz w Matrixie”.
 
Bilety w cenie 10-30 zł dostępne są w Kasie Teatru Muzycznego oraz na www.teatr-muzyczny.pl.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki