Logo Przewdonik Katolicki

Dbajmy o życie rodzinne!

Artykuł sponsorowany

„Przewodnik Katolicki” we współpracy z Wielkopolskim Centrum Onkologii zaprasza Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne - oferta dotyczy roczników 1946-1965, które nie wykonały mammografii w ciągu ostatnich dwóch lat.

Dla Pań niespełniających kryteriów badań bezpłatnych, koszt mammografii wynosi 150 zł. Do badań płatnych niezbędne jest skierowanie od lekarza rodzinnego lub lekarza specjalisty (ginekolog, onkolog).
Pierwszym 10 Paniom niespełniającym kryterium wiekowego lub z Kartą Dużej Rodziny, a posiadającym skierowanie, mammografię sfinansuje redakcja.
 
Badania odbędą się 26 września, w godz. 10-14, w ambulansie medycznym przy ul. Chartowo 5 (Święty Wojciech Dom Medialny sp. z o.o.).
Zapisy na badania od poniedziałku do piątku, w godz. 9-16, pod numerami telefonów: 61 222 37 00, 61 222 37 01.
 
W programie również:

  • warsztaty z nauki samobadania piersi na fantomie, godz. 11.00, 12.00, 13.00,

  • możliwość rozmowy z chirurgiem onkologiem,

  • stoisko informacyjne o zdrowym stylu życia i profilaktyce nowotworów (pomiar tkanki tłuszczowej, BMI, ciśnienia oraz tlenku węgla w wydychanym powietrzu),

  • możliwość zdobycia informacji o dostępnych programach profilaktycznych finansowanych przez NFZ oraz ubezpieczeniu zdrowotnym dla osób w każdym wieku,

  • książki Wydawnictwa Świętego Wojciecha w atrakcyjnych cenach.

 
Nasze zaproszenie kierujemy nie tylko do Pań, ale do całych rodzin.
Zapraszamy najmłodszych do towarzyszenia Mamom i Babciom.  
Na naszych milusińskich czeka seans filmowy z Owcą Magdą, gry i zabawy sportowe oraz poszukiwanie skarbów w Redakcji Małego Przewodnika Katolickiego.
Atrakcyjne nagrody i dobra zabawa gwarantowane!
Na każdego odwiedzającego będzie czekał słodki poczęstunek.
 

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki