Logo Przewdonik Katolicki

Opinie internautów

PK
Fot.

Arka Noego Mam prawie 4 dychy na karku, ale lubię sobie zaśpiewać wasze piosenki.Dzięki za to, że jesteście! Domino Komentarz internauty z www.interia.pl do wywiadu z Robertem Friedrichem, muzykiem, ojcem rodziny, założycielem zespołu Arka Noego (Przewodnik Katolicki nr 24/2007). A może nie jest tak źle Wprawdzie czytamy dużo w sieci, ale ostatecznie książki...

Arka Noego
Mam prawie „4 dychy” na karku, ale lubię sobie zaśpiewać wasze piosenki.Dzięki za to, że jesteście!
Domino

Komentarz internauty z www.interia.pl do wywiadu z Robertem Friedrichem, muzykiem, ojcem rodziny, założycielem zespołu Arka Noego („Przewodnik Katolicki” nr 24/2007).

A może nie jest tak źle
Wprawdzie czytamy dużo w sieci, ale ostatecznie książki też się liczą i każdy ma świadomość, że trzymać w ręku książkę czy gazetę to zupełnie coś innego, niż oglądać je na ekranie kompa. Niby ten sam tekst, ale zupełnie inne odczucia.
Dmm

Komentarz internauty do artykułu Jarosława Stróżyka „Czy książki przejdą do lamusa?” („Przewodnik Katolicki” nr 24/2007), poruszającego problem czytelnictwa w Polsce.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki