Logo Przewdonik Katolicki

Zasłyszane/Zapisane

Łukasz Kaźmierczak
Fot.

Chodzi mi o spokój prezydenta RP. Zasługuje na to, żeby nie musiał się o brata bliźniaka niepokoić. A bracia bliźniacy na ogół się o siebie niepokoją. Taka jest natura bliźniactwa szef PiS Jarosław Kaczyński o ochronie swojej osoby przez funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu. Nie jestem osobą gruboskórną: ani hipopotamem, ani nosorożcem, a w polityce trzeba takim być....

Chodzi mi o spokój prezydenta RP. Zasługuje na to, żeby nie musiał się o brata bliźniaka niepokoić. A bracia bliźniacy na ogół się o siebie niepokoją. Taka jest natura bliźniactwa – szef PiS Jarosław Kaczyński o ochronie swojej osoby przez funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu.

Nie jestem osobą gruboskórną: ani hipopotamem, ani nosorożcem, a w polityce trzeba takim być. (...) Teraz będę już tylko milczał i to jest dla mnie nowe wyzwanie – były prezes IPN prof. Leon Kieres.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Iranu postanowiło zorganizować konferencję na temat Holokaustu, by ocenić jego skalę środkami naukowymi i przedyskutować jego konsekwencje – rzecznik irańskiego MSZ Hamid Reza Asefi.

Proszę nigdy więcej nie pisać „polskie obozy śmierci”. Nie rujnujcie mojej wiary w pryncypia „New York Timesa” i jego ważną rolę publiczną pośród mediów, w które wierzyłem od lat – Krzysztof Kasprzyk, konsul generalny RP w Nowym Jorku.

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki