Logo Przewdonik Katolicki

„Stańcie przed lustrami”

PK
Fot.

Zostawcie to sumieniom księży. Jezus im to już przebaczył na krzyżu, przebaczmy i my. Przecież to, że ktoś zostanie ujawniony i tak nic nie zmieni, więc po co? Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę. Może sąd każe poszkodowanym wypłacić odszkodowanie. Nie rozumiem zupełnie, jak można być tak pazernym na kasę i grzebać w historii, żeby tylko coś dostać. monia220onet.eu Skąd...

Zostawcie to sumieniom księży. Jezus im to już przebaczył na krzyżu, przebaczmy i my. Przecież to, że ktoś zostanie ujawniony i tak nic nie zmieni, więc po co? Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę. Może sąd każe poszkodowanym wypłacić odszkodowanie. Nie rozumiem zupełnie, jak można być tak pazernym na kasę i grzebać w historii, żeby tylko coś dostać.
monia220@onet.eu

Skąd wiesz, że Jezus przebaczył, czy piszesz z nieba albo jesteś w drodze? Jesteś bezczelna, namawiasz do przebaczenia tym, co Jezusa sprzedają.
ab

Jakbyś czytał Ewangelię, też byś wiedział.
monia220@onet.eu

Zaprawdę powiadam Wam...
Wszystko, co tu napisano, brzmi nieźle. Tylko jak zwykle problem w tym nie „co” zrobić, ale „jak”. Myślę, że przede wszystkim cokolwiek się zrobi, trzeba to zrobić szybko i skutecznie. Inaczej grozi nam „rozmemlanie” problemu.
usemka@vp.pl

Wybrane komentarze internautów z www.onet.pl do artykułu o problemie lustracji w Kościele (PK, nr 25)
Napisz do nas:

„Przewodnik Katolicki” ul. Chartowo 5,
61-245 Poznań lub list@przk.pl

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki