Logo Przewdonik Katolicki

TARGI SACRO SILESIA

TARGI SACRO SILESIA

Centrum Targowo Konferencyjne Expo Silesia w Sosnowcu zaprasza na drugą edycję Targów dla Kościołów SACRO SILESIA. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 3-4 marca 2014r.

 

Centrum Targowo – Konferencyjne Expo Silesia w Sosnowcu zaprasza na drugą  edycję Targów dla Kościołów SACRO SILESIA. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 3-4 marca 2014r. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Jego Eminencja Stanisław Kardynał Dziwisz  - Arcybiskup Metropolita Krakowski, Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Wacław Depo - Metropolita Częstochowski, Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Wiktor Skworc - Metropolita Katowicki, Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak - Biskup Sosnowiecki, Jego Ekscelencja Najprzewielebniejszy Szymon - Arcybiskup Prawosławny, Ordynariusz diecezji łódzko-poznańskiej.

IDEĄ Targów SACRO SILESIA  jest ułatwienie bezpośredniego kontaktu osób pełniących służbę związaną z administrowaniem i zarządzaniem obiektami sakralnymi (kościoły, cmentarze), parafiami oraz pozostałymi instytucjami o charakterze religijnym - z firmami mającymi w swej ofercie produkty i usługi od momentu rozpoczęcia inwestycji, jaką jest obiekt sakralny aż do jej zakończenia w sposób komplementarny. Celem jest stworzenie wydarzenia, które połączy sferę sacro ze sferą profanum oraz będzie dowodem na to, że działalność biznesowa bardzo często idzie w parze z kulturą i tradycją.

TARGI SACRO SILESIA kierowane są przede wszystkim do: inwestorów kościelnych, przedstawicieli diecezjalnych, proboszczów parafii, przedstawicieli diecezjalnych komisji architektoniczno-artystycznych opiniujących projekty, ekonomów diecezjalnych, administratorów parafii, firm wykonawczych, firm zajmujących się projektowaniem i konserwacją obiektów sakralnych, właścicieli i pracowników hurtowni i sklepów z branży sakralnej, katechetów.

TARGOM SACRO SILESIA towarzyszył będzie Salon Renowacji Obiektów Zabytkowych
i Sakralnych RENOVATIO
, którego tematyka oscylować będzie wokół najnowszych technologii
i materiałów pozwalających na wykonanie prac konserwatorskich i restauratorskich.

Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji na stronie www.sacosilesia.pl

lub po rejestracji podczas targów.

 

Więcej informacji na stronach internetowych:

www.sacrosilesia.pl oraz www.targirenovatio.pl

 

 

Kontakt:

Anna Szwedkowicz - Menedżer Projektu, Promocja Targów
fax: 32 788 75 03
kom.: 510 031 696
e-mail: sacrosilesia@exposilesia.pl           
anna.szwedkowicz@exposilesia.pl 

 

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki