Logo Przewdonik Katolicki

SpadkoWiercy

SpadkoWiercy

Poznańscy Dominikanie zapraszają na spotkanie.

29 października w godz. 17.00-18.30 w klasztorze oo. Dominikanów w Poznaniu (Poznań, ul. Kościuszki 99, sala Jana W. Góry OP) odbędzie się drugie spotkanie w ramach cyklu SpadkoWiercy.
 
Wydarzenie zatytułowane „Małżeńska droga zbawienia” poprowadzi Robert Głubisz OP – dominikanin, rekolekcjonista, przeor konwentu Matki Bożej Różańcowej w Poznaniu, wieloletni duszpasterz małżeństw i rodzin.
 
SpadkoWiercy to wznowiony cykl spotkań wspólnoty Paleolit i poznańskiego Klasztoru oo. Dominikanów. To rozmowy o wychowywaniu w wierze; o tym, czy i jak wiarę można przekazywać; jak z dziećmi – młodszymi i starszymi – o niej rozmawiać; gdzie – i czy w ogóle – stawiać granice, jak radzić sobie w sytuacjach odejścia dziecka/nastolatka od wiary…
 
Spotkania skierowane są przede wszystkim do rodziców, opiekunów oraz katechetów. W ramach projektu zorganizowano cykl łącznie dziesięciu spotkań.
 
Gośćmi kolejnych wydarzeń będą przede wszystkim praktycy: zarówno specjaliści od spraw wychowania, psychologii i wiary, jak i rodzice, którzy z tym zadaniem się już zmierzyli lub się mierzą.
 
Profesjonalnie rejestrowane spotkania utworzą cykl SpadkoWiercy, który zamieszczony zostanie na kanale dominikanie.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki