Logo Przewdonik Katolicki

SpadkoWiercy

SpadkoWiercy

Poznańscy dominikanie zapraszają na spotkania dla rodziców.

1 października br. w godz. 17.00-18.30 w klasztorze oo. Dominikanów w Poznaniu (Poznań, ul. Kościuszki 99, sala Jana W. Góry OP) odbędzie się pierwsze z dziesięciu spotkań w ramach cyklu SpadkoWiercy.
 
Gościem specjalnym wydarzenia będzie Marek Kamiński – filozof, polarnik, zdobywca biegunów, ekstremalny podróżnik, który stał się pielgrzymem. Obecnie zaangażowany w projekty „LifePlan Academy", „Power4Resilience" i „Kamiński Academy”, które polegają na budowaniu odporności życiowej i fundamentalnych umiejętnościach życiowych.
 
SpadkoWiercy to wznowiony cykl spotkań wspólnoty Paleolit i poznańskiego Klasztoru oo. Dominikanów. To rozmowy o wychowywaniu w wierze; o tym, czy i jak wiarę można przekazywać; jak z dziećmi – młodszymi i starszymi – o niej rozmawiać; gdzie – i czy w ogóle – stawiać granice, jak radzić sobie w sytuacjach odejścia dziecka/nastolatka od wiary…
 
Spotkania skierowane są przede wszystkim do rodziców, opiekunów oraz katechetów. W ramach projektu zorganizowany zostanie cykl łącznie dziesięciu spotkań, które odbywać się będą raz w miesiącu – od października 2023 do czerwca 2024 roku (w niedziele o godz. 17.00) w klasztorze oo. Dominikanów.
 
Gośćmi kolejnych wydarzeń będą przede wszystkim praktycy: zarówno specjaliści od spraw wychowania, psychologii i wiary, jak i rodzice, którzy z tym zadaniem się już zmierzyli lub się mierzą.
 
Profesjonalnie rejestrowane spotkania utworzą cykl SpadkoWiercy, który zamieszczony zostanie na kanale dominikanie.pl.
 
Partnerami wydarzenia są: Fundacja na rzecz wspierania integralnego rozwoju człowieka DOBROstan, Fundacja Odzyskani, Wydawnictwo W drodze, Young Life, HojnART, Fabryka Opowieści, Just Talented.
 

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki