Logo Przewdonik Katolicki

Rodzina - źródło i miejsce kształtowania szczęśliwego człowieka

Rodzina - źródło i miejsce kształtowania szczęśliwego człowieka

Wydział Teologiczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu) wraz z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Poznaniu zapraszają do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Sympozjum Naukowym.

Sympozjum odbędzie się w poniedziałek 17 listopada 2014 roku w Poznaniu w Concordia Design – centrum designu i kreatywności przy ul. Zwierzynieckiej 3.

Człowiek do pełnego rozwoju potrzebuje kochającej się rodziny. Potrzebuje kochających się rodziców: matki i ojca. Czy potrzebne jest dzisiaj przygotowanie do małżeństwa? Czy samo przygotowanie wystarczy do stworzenia szczęśliwej rodziny? Co zrobić, aby skutecznie pomagać  w przygotowaniu, jak również i w dalszym życiu małżeńsko-rodzinnym oraz w pełnieniu ról rodzicielskich?

Poszukiwanie odpowiedzi na te i inne pytania związane z tematem sympozjum będzie przedmiotem głębokiego namysłu zaproszonych gości.

To kolejne, wspólnie organizowane, już po raz siódmy, przez Wydział Teologiczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu, sympozjum naukowe, stwarza możliwości do głębszych przemyśleń nad rolą rodziny w życiu człowieka. 

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki