Logo Przewdonik Katolicki

Poznańskie uwielbienie

Poznańskie uwielbienie

Czy czas spędzony na modlitwie może być ciekawy? Czy można być radosnym w kościele? Czy Pan Bóg leczy ludzką duszę i ciało? Czy młodzi ludzie chcą spotykać Jezusa?

Odpowiedź na te pytania znajdziesz podczas jednego wydarzenia, które odbędzie się 7 lutego 2015 r. w Poznańskiej parafii Chrystusa Króla, na ul. Ostatniej 14. Tego wieczoru od 19.30 zespół Niniwa Band wraz z wspólnotą ewangelizacyjną Niniwa poprowadzi Cię do spotkania z żywym i obecnym Bogiem. Podczas wieczoru uwielbienia nie zabraknie świadectwa osób, które doświadczyły interwencji Pana Boga. Będzie czas modlitwy wstawienniczej i modlitwy o uzdrowienie na duszy i ciele. Uwielbienie poprowadzi ks. Adam Pawłowski – poznański duszpasterz związany z ruchem Nowej Ewangelizacji.
Patronat nad wydarzeniem roztoczył Przewodniczący Komisji Episkopatu Polski Abp Stanisław Gądecki oraz czołowe media katolickie.
Niniwa Band już od blisko trzech lat zajmuje się prowadzeniem poznańskich uwielbień. W czasie każdego z nich kilkaset osób, przed Najświętszym Sakramentem, modli się w przyniesionych ze sobą intencjach.
 
Wydarzenie na facebook:
https://www.facebook.com/events/1523048987960431/?fref=ts
plik video z zaproszeniem:
https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84503534
plik audio:
http://chrystuskrol.oblaci.pl/images/uwielbienie_2015_02_07.mp3

uwielbienie_poznan.jpg

 

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki