Majówka z książką w czasach pandemii

W dobie koronawirusa naturalna jest chęć ucieczki od nieprzyjaznej rzeczywistości. Czytelnicy, próbując poradzić sobie z emocjami związanymi z tą wyjątkową sytuacją, chętnie sięgają po dobrą literaturę.
Czyta się kilka minut

Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom oraz podtrzymując kilkuletnią tradycję, w siedzibie spółki Święty Wojciech Dom Medialny odbędzie coroczny kiermasz „Majówka z książką”. Znajdzie się na nim, oprócz Pisma Świętego i modlitewników,  mnóstwo książek na Dzień Dziecka i Dzień Matki oraz wartościowa beletrystyka i literatura duchowa. Wszystkie publikacje w dobrych cenach, z rabatami do 70%. Do każdego zakupu książka-niespodzianka gratis! Kiermasz  „Majówka z książką” trwa od 7 do 26 maja, w godzinach od 9.00 do 15.00. Ze względu na stan zagrożenia pandemicznego podczas zakupów należy przestrzegać obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Cały artykuł przeczytasz z aktywną subskrypcją

Odblokuj ten tekst i czytaj cały „Przewodnik Katolicki”.

W subskrypcji otrzymujesz dostęp do:

- wszystkich wydań on-line papierowego „Przewodnika Katolickiego”;

- wszystkich wydań online dodatków i wydań specjalnych „Przewodnika Katolickiego”;

- wszystkich płatnych treści publikowanych na stronie „przewodnik-katolicki.pl”.

Subskrybuj, pogłębiaj perspektywę i inspiruj w rozmowach.

Subskrypcja roczna

pk-produkt

Jeśli już znasz „Przewodnik Katolicki”, wykup subskrypcję by uzyskać dostęp do wszystkich treści z nowych numerów, numerów archiwalnych oraz całkowicie unikalnych treści publikowane jedynie w internecie.

Koszt rocznej subskrypcji  przy płatnościach miesięcznych to 239 zł. Przy płatności z góry za rok otrzymasz 25% rabat. Oszczędzasz 66 zł.

↺ Automatyczne odnowienie płatności; rezygnuj kiedy chcesz!

 

172,90 zł