Logo Przewdonik Katolicki

II Diecezjalny Przegląd Piosenki Maryjnej w Pniewach

II Diecezjalny Przegląd Piosenki Maryjnej w Pniewach

7 października 2023 r. parafia św. Jana Chrzciciela w Pniewach we współpracy z Centrum Kultury miasta i gminy w Pniewach organizuje II Diecezjalny Przegląd Piosenki Maryjnej.

Św. Augustyn powiedział kiedyś: „Ten kto śpiewa, dwa razy się modli”. 7 października w Centrum Kultury Miasta i Gminy Pniewy po raz drugi odbędzie się Diecezjalny Przegląd Piosenki Maryjnej. To nie jest przypadkowa data. Październik jest niezwykłym miesiącem poświęconym właśnie Maryi. Poprzez uczęszczanie na nabożeństwa różańcowe i odmawianie tej szczególnej modlitwy łączymy się duchowo z Matką Jezusa i naszą Matką.
 
Tak wiele jest cudownych pieśni religijnych, które w swej prostocie dotykają najczulszych strun naszej wiary. Wśród nich jest mnóstwo tych, które wysławiają Maryję.
 
Zapraszamy wszystkich, którzy kochają śpiewać, aby wzięli udział w tym religijno-muzycznym wydarzeniu! Niech nikogo nie zabraknie w tym dniu w Pniewach!
 
W przeglądzie mogą wziąć udział soliści, zespoły muzyczne, schole, jednym słowem wszyscy Ci, dla których muzyka chrześcijańska jest formą ewangelizacji w dzisiejszym świecie. Zechciejmy poprzez śpiew pieśni maryjnych dać świadectwo naszej wiary w Maryję, która jest naszą najlepszą Matką i Wspomożycielką u swego Syna Jezusa Chrystusa.
 

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki