Logo Przewdonik Katolicki

Czy katolikom uda się zrewolucjonizować polską gospodarkę?

Czy katolikom uda się zrewolucjonizować polską gospodarkę?

Startuje cykl bezpłatnych konferencji o nazwie „Katolicka Rewolucja w Biznesie II, Moja Firma - Polska Sprawa” organizowany przez Fundację Wiara w Biznesie oraz Polską Akademię Biznesu, który obejmie 21 miast. Konferencje odbywają się od 17 kwietnia do 13 czerwca br.

Wydarzenia skierowane są do osób zainteresowanych światem biznesu, gospodarką, prawem i ekonomią. Oprócz edukacji w zakresie finansów, zarządzania i ekonomii, głównym celem konferencji jest szerzenie patriotyzmu gospodarczego, etyki w biznesie oraz społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw.
 
Każdy kto przyjdzie na Katolicką Rewolucję w Biznesie, będzie mógł skorzystać z wiedzy ekspertów, którym na co dzień nieobce są problemy przedsiębiorców. Podczas konferencji głos zabiorą m.in. Tomasz Sztreker – założyciel Wiary w Biznesie oraz Polskiej Akademii Biznesu, prawnicy, przedstawiciele Instytutu Ordo Iuris, osoby duchowne oraz właściciele firm, którzy od lat z powodzeniem prowadzą własną działalność gospodarczą w Polsce.
 
Moralność i etyka w prowadzeniu biznesu, po co firmie wartości chrześcijańskie i jak mogą one przyczynić się do większej stabilizacji oraz zwiększenia potencjału przedsiębiorstwa, jaki wpływ ma prowadzenie firmy na rozwój gospodarczy, zagadnienia finansowo-ekonomiczne, zagrożenia wynikające z przepisów prawa oraz możliwości zabezpieczenia się przed nimi – to tylko niektóre z tematów, jakie zostaną poruszone podczas konferencji.
 
Honorowy patronat nad konferencją objęło Ministerstwo Sprawiedliwości, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, wielu biskupów, wojewodów, marszałków, starostów i prezydentów i miast.
 
Udział w konferencji jest bezpłatny, zapisy przez  stronę:
http://www.konferencje.wiarawbiznesie.pl
 

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki